Katalogas
Čiužinys SALSO ~23 cm
219,12 €
−12%
249,00 €
SALSO – elastingas, viskoelastinis, dvipusis, lietuviškas čiužinys su galimybe pasirinkti minkštą arba vidutinio kietumo pusę.
  • SALSO – elastingas, viskoelastinis, dvipusis, lietuviškas čiužinys su galimybe pasirinkti minkštą arba vidutinio kietumo pusę.
  • Čiužinys SALSO ~23 cm

Čiužinys SALSO ~23 cm

219,12 €
−12%
249,00 €
Išmatavimai
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–25 dienas
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
minkštas/vidutinis
Zonos
7 anatominės zonos
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
110 kg
Garantija
5 metai
Aukštis
23 cm

SALSO – viskoelastinis čiužinys su galimybe pasirinkti minkštą arba vidutinio kietumo pusę. Čiužinys pagamintas naudojant naujausios rūšies viskoelastinę medžiagą „VISCOSOYA“ su nemodifikuotų sojų aliejaus ekstraktu bei pjaustytu ir zonuotu padidinto elastingumo putų poliuretanu HR. Dėl natūralių, žmogui ir aplinkai draugiškų medžiagų čiužinys puikiai tinka ir alergiškiems žmonėms.

Dėl viskoelastinės medžiagos čiužinys yra ypač elastingas ir tobulai prisitaikantis prie žmogaus kūno formų. Viskoelastinė medžiaga dėl savo unikalių savybių užtikrina ženkliai mažesnį spaudimą sunkiausioms kūno vietoms.

Viena čiužinio pusė yra padengta viskoelastinės medžiagos „VISCOSOYA“, su natūraliu sojų aliejaus ekstraktu, kuris suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo viskoelastinei medžiagai. Tai inovatyvi ir unikali medžiaga.

Čiužinys suteikia taisyklingą atramą stuburui ir atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Liesdamasi su žmogaus kūnu viskoelastinė medžiaga minkštėja, elastingai prisitaiko ir taisyklingai apgaubia kūną. Labiau spaudžiamose vietose viskoelastinė medžiaga įdumba, mažiau spaudžiamos vietos maloniai apgaubiamos, taip tolygiai paskirstomas visas slėgis.

Išsirinkite Jums patogiausią čiužinio pusę paprasčiausiai jį apvertę! Čiužinys patiks mėgstantiems minkštą arba vidutinio kietumo miego pagrindą.

Šis čiužinys – puikus pasirinkimas miegantiems dviese! Čiužinys sugeria judesius ir neperduoda jų miegančiam šalia.

SALSO yra lietuvių čiužinių gamintojo „Auraplus“ čiužinys, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės, sertifikuotas, žmogui ir aplinkai draugiškas medžiagas.

NUSEGAMAS IR SKALBIAMAS UŽVALKALAS

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/ ir apsauginiu sluoksniu. Užvalkalas nusegamas užtrauktuku ir skalbiamas iki 40 °C temperatūros vandenyje.

Čiužinio branduolį sudaro:

  • Viskoelastinė medžiaga „VISCOSOYA“ (T-55kg/) – 4 cm.
  • Padidinto elastingumo, pjaustytas 7 zonų putų poliuretanas HR (T-42 kg/) – 18 cm.

Papildoma informacija:

  • Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 100 kg.
  • Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 23 cm.
  • Lovos pagrindas – grotelės.
  • Garantija – 5 metai.
  • Čiužinio užvalkalo audinį galima rinktis.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu: info@miegoimperija.lt arba tel.: +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (7–20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt.