Kaina
16 69
Gamintojai
Sudėtis
Patalynės komplektų išmatavimai cm
Filtras
Katalogas

Vaikiški patalynės komplektai

Rodyti prekių:
Vaikiški patalynės komplektai

Domitės vaikiška patalyne? Čia surasite tinkamą patalynę kūdikiui, ūgtelėjusiam mažyliui, ikimokyklinio ar mokyklinio amžiaus vaikui.

Patalynės komplektai vaikams parduodami tiek su ryškiomis spalvomis, žaismingais raštais, spalvingais piešiniais, žinomų animacinių filmukų herojų atvaizdais, tiek ir su ramiomis pastelinėmis spalvomis.

Siūloma vaikų patalynė iš drobės ir satino pynimo 100 % medvilnės. Medvilniniai patalynės komplektai yra tvirti, lengvai prižiūrimi, leis odai kvėpuoti, nedirgins jos, todėl rekomenduojama net alergiją turintiems vaikams. Tokia aukštos kokybės patalyne vaikams džiaugsitės ne vienerius metus.

Kai kurie vaikiškos patalynės komplektai siuvami iš satininio audinio, kuris papildomai apdirbtas „butter finishing" (sviestuotas paviršius) technologija. Minėta technologija gaminiams suteikia viliojančio žvilgesio ir gundančio švelnumo.

Vaikiški patalynės komplektai siuvami tiek su užtrauktukais, tiek be jų. 

Vienspalviai patalynės komplektai tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. 

Čia galite pasirinkti dažniausiai naudojamų antklodžių ir pagalvių užvalkalų dydžius. Jei visgi neradote jums reikiamo dydžio, susisiekite su mumis - pasiūsime pageidaujamų dydžių patalynės komplektą. 

Jūsų patogumui pateikėme išsamius prekių aprašymus.

Vaikų patalynės komplektai internetu - patogu ir paprasta įsigyti, greitas prekių pristatymas.

Dar didesnis patalynės kūdikiams ir patalynės vaikams pasirinkimas firminėse „Miego imperija“ parduotuvėse.