Kaina
6 28
Gamintojai
Spalva
Rankšluosčių išmatavimai cm
Audinys
Filtras
Katalogas

Medvilniniai

Rodyti prekių:
Medvilniniai

Pagrindinė kiekvieno rankšluosčio savybė, nepriklausomai nuo jo paskirties, yra greitai sugerti vandenį. Svarbu ir tai, kaip greitai rankšluostis vandenį išgarins. Kuo rankšluostis laidesnis orui, tuo greičiau jisišdžius. Vonios rankšluosčiams ši savybė nėra labai svarbi, nes jie gali džiūti visą dieną. Paplūdimio ir pirties rankšluosčiai turi džiūti labai greitai, nes po maudynių norisi sauso, šilto ir jaukaus rankšluosčio, o ne šalto ir šlapio rankšluosčio prisilietimo.

Kokybiški rankšluosčiai po maudynių duše ar vonioje pasitinka mus jaukiu švelnumu ir minkštumu. Geros kokybės rankšluosčiai išlieka minkšti, švelnūs bei purūs ir po daugybės skalbimų. Rankšluosčio švelnumas itin svarbus vaikams ar jautrios odos žmonėms – jų oda yra jautresnė, greičiau sudirgsta.

Vonios rankšluosčiai turi ne tik gerai sugerti drėgmę, bet ir būti švelnūs, minkšti, nealergizuoti odos, kuri po maudynių tampa dar jautresnė. Naudojimui namuose drąsiai rinkitės storesnius, puresnius, ilgesnio pluošto, tankesnio audimo (450-550 g/m2 gramatūros) rankšluosčius. Jie džius ilgiau, bet vonios rankšluosčio dažniausiai reikia tik du kartus per parą – ryte ir vakare. Tokie rankšluosčiai ilgiau išlaikys savo švelnumą ir purumą. 

Gramatūra  - tai audinio audinio, iš kurio yra pagamintas rankšluostis, tankis. Kuo didesnė gramatūra, tuo rankšluostis geriau sugeria drėgmę, tačiau yra sunkesnis, o sušlapęs, džiūsta ilgiau. Bene optimaliausias pasirinkimas yra ~500 g/m2 gramatūros rankšluostis, kuris puikiai sugeria drėgmę, o jo džiūvimas nėra ilgas.

Kuo audinys tankesnis, tuo minkštesnis ir puresnis rankšluostis yra. Didesnę gramatūrą renkasi mėgstantys švelnumą ar ieškantys prabangios išvaizdos. Šluostytis didelio tankio rankšluosčiais labai malonu, bet yra ir keli trūkumai – jie yra sunkesni ir su jais sunku išsišluostyti ausis :)

Rankšluosčių dydžiai yra nuo labai mažų iki gana didelių, kurie naudojami vietoje pledo.

Dideli rankšluosčiai, į kuriuos po maudynių jaukiai įsisupsite, yra 70x140 arba 100x150 cm išmatavimų. Paplūdimiui rankšluostį rinkitės kuo didesnį, kad būtų patogu panaudoti ir kaip patiesalą - 70x140, 100x150 ar 100x180 cm. Jei norite turėti atskirus rankšluosčius kūnui, kojoms, plaukams ar veidui, rinkitės iš mažesnių dydžių - 40x70 ar 50x100 cm.

Medvilniniai rankšluosčiai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, pasižymintis puikiu kainos ir kokybės santykiu. Rankšluosčiai iš medvilnės yra tvirti, praktiški, lengvai prižiūrimi, puikiai sugeria drėgmę, yra pralaidūs orui, nedirgina ir nealergizuoja odos, yra minkšti, švelnūs, puikiai tinka net ir jautriai vaikų bei kūdikių odelei. Aukščiausios kokybės medvilniniai rankšluosčiai, pagaminti iš šukuotinės medvilnės, palyginti su įprastu medvilnės pluoštu, yra dar švelnesni, minkštesni, patvaresni.

Iš gausybės spalvų, storių, dydžių ir sudėties šiai dienai kiekvienas išsirinks sau tinkančius rankšluosčius.