Atsiskaitymas už prekes

Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu ar keliais būdais, aprašytais žemiau:

Per elektroninę bankininkystę

Atsiskaityti e-parduotuvėje internete miegoimperija.lt galima naudojantis elektronine bankininkyste arba per Paysera mokėjimų sistemą. 

Šiuo metu už prekes galima sumokėti, naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

  • Paysera (Paysera LT, UAB)
  • Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“)
  • Luminor  (Luminor bankas Lietuvos skyrius)
  • Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“)
  • SEB interneto bankas (AB „SEB bankas“)
  • Šiaulių banko „SB linija“ (AB „Šiaulių bankas“)

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste? Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką. Miegoimperija.lt nukreips Jus į Jūsų banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie mokėtiną sumą. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į miegoimperija.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys yra naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę, šie duomenys internetinei parduotuvei neperduodami.

Banko pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite el. paštu). Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu.

Išsimokėtinai

Jūsų patogumui galite pasirinkti mokėjimą per įvairias lizingo bendroves. Tam Jums reikia atsiskaitymų žingsnyje pasirinkti norimą lizingo bendrovę - būsite nukreipti į tos lizingo bendrovės puslapį, kur duosite sutikimą naudoti savo asmens duomenis, užpildysite papildomus duomenis, reikalingus Jūsų mokumui įvertinti. Jei mokumas bus įvertintas teigiamai, Jums bus pateikti išsimokėjimo planų variantai, iš kurių galėsite pasirinkti sau palankiausią.

Banko kortele užsakymo metu

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite už užsakymą iškart!

SVARBU! Atsiskaitymai bankine kortele vykdomi, tik jei Jūsų kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis, Jūs galite būti nukreipti į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui. Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į Jūsų kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą. 

Taip pat atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos, išdavusios banko korteles, pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko kortele.

Banko kortele prekių pristatymo metu

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti banko kortele prekių pristatymo metu. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes (paslaugos kaina 1,50 Eur). Kai kuriais atvejais, galime paprašyti avansinio mokėjimo už prekes, kurios gaminamos pagal Jūsų individualų užsakymą arba kurių suma viršyja 2000-4000 Eur (priklausomai nuo pasirinkto kurjerio).

Grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais (šią paslaugą atlieka ne visi kurjeriai). Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes (paslaugos kaina 1,50 Eur). Kai kuriais atvejais, galime paprašyti avansinio mokėjimo už prekes, kurios gaminamos individualiai arba kurių suma viršyja 200 Eur.

Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

SVARBU! Už dideles prekes (baldus, čiužinius...), kurias pristato samdytos transporto įmonės darbuotojai, kurie atsisako imti grynus pinigus už pristatomas prekes dėl savo saugumo, už nestandartinius baldus, nestandartinių matmenų čiužinius ir kitus individualius ar specialius užsakymus, taip pat prekes, kurių kaina viršija 290 Eur - apmokėjimas galimas tik užsakymo metu arba išankstinis.

Mūsų (pardavėjo) rekvizitai:

UAB „Ulita“

Algirdo Juliaus Greimo g. 56-10, LT-77164 Šiauliai

Įmonės kodas 302606875

PVM mokėtojo kodas LT100006027512

Tel.: +370 659 75733, +370 600 70714

El.p.: info@miegoimperija.lt

Atsiskaitomoji sąskaita - LT603500010001071288

Bankas - UAB Paysera LT