Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas, jei prekės yra parduotuvėje. Jei prekė bus gaminama ar prie prekės nurodytas kitas pristatymo terminas, susisieksime su Jumis ir patikslinsime pristatymo terminą. 

Prekių pristatymas su Omniva kurjeriu visoje Lietuvoje (į Kuršių Neriją su Omniva kurjeriu papildomai mokėti nereikia (prekėms iki 30 kg ir kurių ilgis neviršija 1,2 m), su kitais kurjeriais į Kuršių Neriją prekes pristatome už papildomą 40-50 Eur mokestį). Prieš užsakymo pristatymą, kurjeris su Jumis susisieks Jūsų nurodytu telefono numeriu ir sutars su Jumis laiką prekių pristatymui. Tuo atveju, jei prekių pristatymo metu atvykęs kurjeris Jūsų nerastų, prekės būtų pristatomos pakartotinai. Po pakartotinio nesėkmingo bandymo pristatyti prekes, jos bus grąžintos į mūsų sandėlius.

99% patalynės, patalų ir kitų nedidelių prekių pristatymas yra nemokamas.

Jei pasirinkote apmokėjimą grynais pinigais siuntos pristatymo metu, sumokėti grynais Omniva kurjeriui galėsite pristačius prekę Jūsų nurodytu adresu. Prašome turėti tikslią sąskaitoje nurodytą sumą (be grąžos). Grynų pinigų surinkimo paslauga yra mokama - 1,50 Eur.

Čiužinių ir baldų užnešimo paslaugos kaina - 3 Eur/ už aukštą. Norint užsakyti šią paslaugą, pasirinkite atitinkamą pristatymo būdą (Atvežimas + užnešimas), arba susisiekite su mumis telefonu +370 600 70714; +370 659 75733. 

SVARBU!!! Siuntos būklė

Gavę siuntinį, iš karto patikrinkite, ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeista. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui ar pašto darbuotojui, surašykite pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą. Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tinkamai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.

Turite daugiau klausimų?

Susisiekite su mumis telefonu +370 600 70714; +370 659 75733 arba el. paštu info@miegoimperija.lt