Katalogas
Čiužinys HILDING BOOGIE Tencel ~26 cm
424,15 €
−15%
499,00 €
Čiužinys HILDING BOOGIE
  • Čiužinys HILDING BOOGIE
  • Čiužinys HILDING BOOGIE Tencel

Čiužinys HILDING BOOGIE Tencel ~26 cm

Prekės kodas: CCV000268
424,15 €
−15%
499,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–35 dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
26 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Kietesnis už vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
150 kg
Zonos
7 anatominės zonos

Hilding Boogie Tencel – tai aukštas, modernus, 7 anatominių kietumo zonų, skandinaviškas, nespyruoklinis, termoreguliacinis čiužinys, mėgstantiems kietesnį miego pagrindą ir skirtas universaliam naudojimui, kuris garantuoja komfortą tiek lengviems, tiek didesnį svorį, net iki 150 kg, turintiems žmonėms. Labai aukštas komforto lygis.

7 anatominių zonų sistema labai efektyviai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja stuburą ir raumenis. Kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį, o skirtingo kietumo 7 anatominės zonos kūną priima optimaliai - taip kūnas atsipalaiduoja maksimaliai! Todėl žmogus rečiau vartosi, giliau miega ir geriau pailsi.

Branduolio konstrukcijos pagrindą sudaro 15,5 cm didelio elastingumo HR putų poliuretanas, profiliuotas 7 anatominėmis zonomis, kurios puikiai paremia visą kūną miego metu, 4 cm antibakterinio latekso sluoksnio, suteikiančio optimalų elastingumą, ir 4 cm vėsinančio, itin lankstaus viskoelastinės medžiagos ir HR putų poliuretano hibrido FloFom, kurios apgaubia kūną ir leidžia jam atgauti jėgas. Būtent todėl, čiužinys Boogie taip pat rekomenduojamas žmonėms, kurie propaguoja aktyvų gyvenimo būdą. HR putų poliuretano atvirų porų struktūra užtikrina oro pralaidumą ir vėdinimą, taigi ir tinkamą miego higieną.

Natūralus, antialerginis Tencel užvalkalas, pagamintas iš šiuolaikinio viskozinio pluošto puikiai kontroliuoja čiužinio drėgmės lygį ir absorbuoja jos perteklių tiesiogiai nuo miegančio asmens odos. Tencel pluoštas neerzina odos ir natūraliu būdu neleidžia kauptis bakterijoms. Antialerginį Tencel užvalkalą juosia 3D juostelė, kuri gerina oro cirkuliaciją ir užtikrina čiužinio branduolio ventiliaciją. Čiužinio kraštuose esančios rankenos leidžia patogiai paimti ir pakelti čiužinį. Užvalkalas nuvelkamas ir skalbiamas iki 60 °C.

Čiužinio aukštis ~26 cm.

Kietumas - kietesnis.

Branduolys -  4 cm storio temperatūrą reguliuojantis, vėsinantis viskoelastinės medžiagos ir HR putų poliuretano hibridas FloFom, 4 cm lateksas ir 15,5 cm didelio elastingumo HR putų poliuretanas.

Zonos - 7 anatominės zonos.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui max iki 150 kg.

Garantija - 2 metai.

Pakuotė. Čiužinys ištiestas - pilna pakuotė.

Užvalkalo audinys atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo ar reguliuojamas groteles. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm. Laikantis čiužinio priežiūros taisyklių, tinka ir ant plokštės.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Gaminamas tik standartinių išmatavimų.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–35 dienos).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt