Kaina
16 579
Gamintojai
Zonos
Spalva
Kietumas
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
Viršaus audinys
Užpildas
Aukštis
Spyruoklės
Antčiužinių išmatavimai cm
Išmatavimai cm
Paklodžių išmatavimai cm
Garantija
Audinys
Filtras
Katalogas

Antčiužiniai

Rodyti prekių:
Antčiužiniai

Norėtumėte, kad prieš užsnūstant nereikėtų ilgai vartytis nuo šono ant šono? Svajojate rytais keltis energingiau, o vakare po darbų atsipūsti komfortiškiau? Su meile pagaminti antčiužiniai suteikia nusidėvėjusiems čiužiniams antrą jaunystę ir pakylėja Jūsų miego komfortą į naują lygį! Vietoj ilgo vartymosi – malonus apsnūdimas, o vietoj nugaros skausmo – energijos pliūpsnis ir savijauta, skatinanti šypsotis.

Minkšti, kieti ar vidutinio minkštumo antčiužiniai, dar kitaip vainami apsauginiai čiužinėliai ar apsauginiai čiužinukai, naudojami paminkštinti ar pakietinti čiužinį, suteikti papildomo komforto, išlyginti išgulėtas čiužinio vietas ar sumažinti tarpo pojūtį ant sofų ar išskleidžiamų minkštų kampų. Labai kokybiškos medžiagos ir tvirta konstrukcija užtikrina ilgalaikį 2-9 cm storio antčiužinių naudojimą.

Minkšti antčiužiniai naudojami paminkštinti turimus čiužinius, išlyginti išgulėtas čiužinio vietas, sumažinti tarpo pojutį tarp dalių ant sofų-lovų ir mikštų kampų, suteikti maksimalų komfortą.

Vidutinio kietumo antčiužiniai dažniausiai naudojami komforto pagerinimui, čiužinio paaukštinimui, išlyginti išgulėtas čiužinio vietas ar sumažinti tarpo pojūtį ant sofų ar išskleidžiamų minkštų kampų. 

Kieti antčiužiniai (iš kokoso ar agavos pluoštų, kai kurie iš latekso ar putų poliuretano) dažniausiai naudojami pakietinti turimus minkštus čiužinius.

Smarkiai skiriasi ir medžiagos, iš kurių pagaminti antčiužiniai. Jeigu miegodami prakaituojate, vertėtų rinktis orui pralaidesnius antčiužinius iš kokoso, agavos, putų poliuretano ar iš viskoelastinės medžiagos Viscoool su termoreguliacinėmis savybėmis, neleidžiančiomis kūnui prakaituoti ar mažinančiomis prakaitavimą. Kai kurios iš šių medžiagų gaminamos su profiliuotu paviršiumi, kas dar labiau gerina oro pralaidumą ir mažina prakaitavimą.

Jeigu sunku rasti patogią miego pozą, geriau rinktis labiau prie kūno prisitaikančius antčiužinius iš viskoelastinės medžiagoslatekso ar Tiger Touch putų poliuretano.

Prie individualių žmogaus kūno formų prisitaikantys įvairūs antčiužiniai taisyklingai paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis, užtikrina maksimalų komfortišką ir ramų poilsį.

Nestandartiniai antčiužiniai. Didžioji dalis antčiužinių gaminami nestandartinių išmatavimų ir net nestandartinės sudėties pagal klientų pageidavimus. Nestandartinių antčiužinių pagaminimo terminas nuo 1 dienos iki 45 dienų, priklausomai nuo gamintojo.

Atnaujinkite senus, nepatogius čiužinius, sofas ar minkštus kampus su antčiužiniais iš "Miego imperija"! 

Ypatingai didelis antčiužinių pasirinkimas firminėse "Miego imperija" parduotuvėse!