Kaina
99 579
Gamintojai
Kietumas
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
Viršaus audinys
Užpildas
Aukštis
Spyruoklės
Antčiužinių išmatavimai cm
Išmatavimai cm
Garantija
Filtras
Katalogas

Lateksiniai antčiužiniai

Rodyti prekių:
Lateksiniai antčiužiniai

Lateksiniai antčiužiniai pagaminti iš labai elastingo latekso. Lateksas pasižymi vienomis iš geriausių savybių, reikalingų puikiam miegui. Lateksas tebėra viena iš geriausių medžiagų, naudojamų čiužinių ir antčiužinių gamyboje. Latekse nesiveisia dulkių erkutės, jis pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Lateksas gaminamas iš natūralaus kaučiukmedžio sulčių arba kaučiuko. Kaip medžiaga, lateksas yra minkštas, atsparus, elastingas, praleidžia orą ir reguliuoja drėgmės kiekį. Be to, lateksas yra ir sveika medžiaga, nes jame nesiveisia dulkių erkutės. Antčiužiniuose naudojamas specialiai apdorotas, išplautas ir išdžiovintas lateksas.

Dėl tradicinio latekso gamybos proceso latekso sluoksnis dažniausiai būna perforuotas (su skylutėmis) - tai užtikrina labai gerą oro judėjimą. Pastaraisiais metais lateksas taip pat pradėtas gaminti taikant naują metodą, kai latekso sluoksnyje nedaroma skylučių, tačiau užtikrinamas nepriekaištingas medžiagos laidumas orui. Toks latekso sluoksnis yra dar patvaresnis ir aiškiai atpažįstamas liečiant rankomis.

Reikia nestandartinių lateksinių antčiužinių? Didelė dalis šių, ypač komfortiškų, antčiužinių gaminami ir nestandartinių išmatavimų. Nestandartiniai antčiužiniai tiesiami ant sofų, minkštų kampų ar nestandartinių čiužinių.

Ypatingai didelis čiužinių, antčiužinių ir patalynės pasirinkimas firminėse "Miego imperija" parduotuvėse!

Daugiau informacijos gausite firminėse "Miego imperija" parduotuvėse!