Katalogas
Čiužinys HILDING ELECTRO Tencel ~31 cm
568,65 €
−15%
669,00 €
Čiužinys HILDING ELECTRO
  • Čiužinys HILDING ELECTRO
  • Čiužinys HILDING ELECTRO Tencel

Čiužinys HILDING ELECTRO Tencel ~31 cm

Prekės kodas: CCC001303
568,65 €
−15%
669,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–35 dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
31 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Minkštas / Vidutinis / Kietas (reguliujama).
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
150 kg
Spyruoklės
Multipocket (mikro kišeninės)
Zonos
7 anatominės zonos

Hilding Electro Tencel – tai prabangus, labai modernus, 7 anatominių zonų Mikropocket spyruoklių čiužinys su nusegamu antčiužiniu, į kurių sudėtį įeina vienos iš geriausių medžiagų, tokių kaip lateksas, viskoelastinė medžiaga, hibridinis Fusion putų poliuretanas, Sizal sluoksnis bei HR putų poliuratanas. Čiužinio kietumą galima nusistatyti pačiam nuo minkšto iki kieto

Tai - modernus, daugiafunkcis hibridinis čiužinys, sujungiantis putų poliuretano ir spyruoklinio čiužinio pranašumus. Šis universalus produktas tinka tiek sunkesniems, tiek lengvesniems asmenims, tiek aukštiems, tiek žemiems.

Hibridiniai čiužiniai buvo sukurti galvojant apie maksimalų patogumą ir komfortą. Juose apjungtos geriausios putų poliuretano ir spyruoklinio čiužinio savybės. Hibridiniai čiužiniai yra universalūs gaminiai, ypač tinkami tada, kai poroje yra skirtingo svorio ir ūgio žmonės, taip pat žmonėms, turintiems nugaros problemų. Konstrukcija, pagrįsta novatoriška Multipocket ar Pocket Plus spyruoklių sistema ir dviem šiuolaikiškomis putų poliuretano rūšimis, garantuoja puikų taškinį palaikymą ir optimalų komforto lygį.

7 anatominių zonų sistema labai efektyviai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja stuburą ir raumenis. Kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį, o skirtingo kietumo 7 anatominės zonos kūną priima optimaliai - taip kūnas atsipalaiduoja maksimaliai! Todėl žmogus rečiau vartosi, giliau miega ir geriau pailsi.

Šiame čiužinyje išnaudojamos geriausios spyruoklių Multipocket (~512 spyruoklių 1 kv.m) savybės, derinamos su vienoje pusėje kietu 0,7 cm Sizal pluošto sluoksniu, išgaunamu iš agavos, kuris priduoda kietumo, ir 3 cm hibridiniu Fusion putų poliuretanu - ypač patvaria, atsparia slėgiui medžiaga, kuri papildomai padidina atsparumą drėgmei. Kitoje čiužinio pusėje yra itin elastingas 3 cm HR putų poliuretanas.

Nusegamą antčiužinį sudaro 3 cm profiliuotas lateksas sujungtas su 3,5 cm viskoelastinė medžiaga Visco. Atsegamas antčiužinis suteikia galimybę šešių lygių čiužinio kietumą pritaikyti prie esamų poreikių. Antčiužinį galima lengvai atsegti, pasiimti į kelionę ir taip užsitikrinti miego komfortą, nesvarbu, kur bebūtumėte.

Hilding Electro čiužinio minkštumą ir komfortą galima reguliuoti pačiam - minkštas / vidutinis / kietas. Sizal ir latekso pusės - kiečiausios, o putų poliuretano HR ir viskoelastinės medžiagos - minkščiausios.

Natūralus, antialerginis Tencel užvalkalas, pagamintas iš šiuolaikinio viskozinio pluošto puikiai kontroliuoja čiužinio drėgmės lygį ir absorbuoja jos perteklių tiesiogiai nuo miegančio asmens odos. Tencel pluoštas neerzina odos ir natūraliu būdu neleidžia kauptis bakterijoms. Antialerginį Tencel užvalkalą juosia 3D juostelė, kuri gerina oro cirkuliaciją ir užtikrina čiužinio branduolio ventiliaciją. Čiužinio kraštuose esančios rankenos leidžia patogiai paimti ir pakelti čiužinį. Užvalkalas nuvelkamas ir skalbiamas iki 60 °C.

Čiužinio aukštis ~31 cm.

Kietumas - minkštas/vidutinis/kietas (galima nusireguliuoti pačiam).

Branduolys - Multipocket (mikro kišeninės) spyruoklės.

Zonos - 7 anatominės zonos.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui max iki 150 kg.

Garantija - 2 metai.

Pakuotė. Čiužinys ištiestas - pilna pakuotė.

Spyruoklių kokybę garantuoja DIN EN ISO 9001 sertifikatas.

Užvalkalo audinys atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Gaminamas tik standartinių išmatavimų.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–35 dienos).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)