Kaina
18 124
Gamintojai
Pagalvių išmatavimai cm
Spalva
Kietumas
Viršaus audinys
Užpildas
Aukštis
Filtras
Katalogas

Pūkų ir plunksnų užpildo pagalvės

Rodyti prekių:
Pūkų ir plunksnų užpildo pagalvės

Natūrali prabanga

Pūkai ir plunksnos  laikomi vienu iš tobuliausiu užpildu pasaulyje, suteikiančiu gaminiams lengvumo ir maksimalų komfortą, išlaikant elastingumą. Vandens paukščių plunksnos ir pūkai - tai viena seniausių ir geriausiai gamtoje žinomų medžiagų, naudojamų patalynės gamyboje. Gera pūkinė pagalvė gal ir nėra pati pigiausia, tačiau, tai tikrai vienas iš geriausių pasirinkimų. Šios pagalvės gaminamos iš aukštos kokybės, kruopščiai atrinktų ir specialiai išplautų žąsų ar ančių pūkų, kurie yra labai gležni, lengvi ir ypatingai elastingi. Kuo didesnis pūkų santykis, lyginant su plunksnomis, tuo pagalvė minkštesnė. Karališkomis pagalvėmis vadinamos pūkinės pagalvės, turinčios 90% ar net 100% pūkų. Plunksnos į pūkus dedamos, norint pagalvę padarytų stangresnę, sunkesnę ir kiek kietesnę.

Kaip išsirinkti pūkinę pagalvę?

Jei nusprendėte įsigyti pūkinę pagalvę, verta rinktis tik žinomų gamintojų aukštos kokybės gaminį su dideliu pūkų kiekiu. Bet sudėtyje nebūtinai turi būti 100% pūkai. Galite rinktis pūkų pagalves ir su 90%, 70%, 50%, 30% ar mažesniu pūkų kiekiu (likęs kiekis būna plunksnos). Kai kurie žmonės mėgsta pagalves, kuriose plunksnų kiekis yra didesnis ar lygus pūkų kiekiui, nes į pūkines pagalves pridėjus plunksnų, pagalvės tampa kiek stangresnės, kietesnės ir sunkesnės.

Dar labai svarbu atkreipti dėmesį į kamšalo kiekį, kuris paprastai būna nurodytas gramais. Didesnis pūkų ir/ar plunksnų kiekis daro pagalvę aukštesnę.

Ypatingai rekomenduojame pūkines pagalves, kurių viršutinis audinys pagamintas iš 100% patvarios medvilnės. Natūralus audinys malonus odai, pralaidus orui, lengvai šalina drėgmę. Pūkinės pagalvės skirtos naudoti ištisus metus.

Higiena

Pagalves su pūkais ir plunksnomis rekomenduojame kuo dažniau purenti (padaužyti delnais per pagalvių šonus – jos vėl pasidarys purios ir atgaus formą). Pūkines pagalves vėdinkite lauke, nelaikykite „ant“ tiesioginių saulės spindulių. Prieš valymą ar skalbimą būtina peržiūrėti gamintojo rekomendacinį priežiūros lapelį, nes ne visos pūkų pagalvės skalbiamos.