Katalogas
Čiužinys AGORA ~20 cm
269,00 €
Viskoelastinis čiužinys AGORA.
 • Viskoelastinis čiužinys AGORA.
 • Čiužinys AGORA ~20 cm

Čiužinys AGORA ~20 cm

269,00 €
Išmatavimai
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
vidutinio kietumo
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
110 kg
Garantija
5 metai
Aukštis
20 cm

AGORA – čiužinys, pagamintas naudojant naujausios rūšies viskoelastines medžiagas su nemodifikuotų sojų aliejaus ekstraktu.  Tai inovatyvi, unikali ir visas dabartines rinkos tendencijas lenkianti viskoelastinė medžiaga.

Čiužinio ypatybės:

 • sukuria taisyklingą kūno padėtį;
 • su unikalia VISCOOOL viskoelastine medžiaga, atliekančia termoreguliacijos funkciją;
 • su natūralia VISCOSOYA viskoelastine medžiaga;
 • atpalaiduoja kūno raumenis;
 • užvalkalas nusegamas užtrauktuku.

Dėl viskoelastinio čiužinio, miegant taisyklingoje padėtyje atpalaiduojami įsitempę viso kūno raumenys. Liesdamasi su žmogaus kūnu, čiužinys minkštėja ir elastingai prisitaiko prie kūno anatomijos bei taisyklingai apgaubia kūną. Labiau spaudžiamose vietose viskoelastinė medžiaga įdumba, mažiau spaudžiamos vietos maloniai apgaubiamos, taip tolygiai paskirstomas visas slėgis.  Miegodami ant šio čiužinio žiemą nesušalsite, o vasarą nesukaisite. Unikaliai, patentuotai, viskoelastinei medžiagai VISCOOOL būdinga termoreguliacija. Kita čiužinio pusė iš kitos, mūsų gamyboje naudojamos, viskoelastinės medžiagos VISCOSOYA, su natūraliu sojų aliejaus ekstraktu, kuris suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo viskoelastinei medžiagai. Šis čiužinys unikalus tuo, kad palaiko žmogaus kūno temperatūrą ir puikiai prie jos prisitaiko, vasaros metu šilumą atiduodamas, o žiemos metu ją sulaikydamas. Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, orui laidžios bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos. Čiužinys tinka ir alergiškiems žmonėms. Rinkitės taisyklingos padėties bei kūno raumenis atpalaiduojantį miegą. Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarėme papildomas vėdinimo angeles. Tai suteikia gaminiams eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.

Čiužinys yra dvipusis, todėl galite miegoti tiek ant vienos, tiek ant kitos čiužinio pusės. Be to, patariame kelis kartus per metus čiužinį apversti. Taip labiausiai įdumbančios vietos grįš į pradinę padėtį ir prailginsite čiužinio tarnavimo laiką.

AGORA yra lietuvių čiužinių gamintojo „Auraplus“ čiužinys, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės, sertifikuotas, žmogui ir aplinkai draugiškas medžiagas, tinkantis ir alergiškiems žmonėms.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/ ir apsauginiu sluoksniu. Užvalkalas nusegamas užtrauktuku ir skalbiamas iki 40 °C temperatūros vandenyje.

Čiužinio branduolį sudaro:
 • Viskoelastinė medžiaga VISCOSOYA (T-55 kg/) – 4 cm.
 • Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-37 kg/) – 11 cm.
 • Viskoelastinė medžiaga VISCOOOL (T-55 kg/) – 4 cm.

Papildoma informacija: 
 • Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 110 kg.
 • Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 20 cm.
 • Lovos pagrindas – grotelės.
 • Garantija – 5 metai.
 • Čiužinio užvalkalo audinį galima rinktis.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu: info@miegoimperija.lt arba tel.: +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (7–20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt.