Kaina
118 284
Gamintojai
Pagalvių išmatavimai cm
Kietumas
Viršaus audinys
Užpildas
Aukštis
Garantija
Filtras
Katalogas

Technogel-P (su gelio paviršiumi) pagalvės

Rodyti prekių:
Technogel-P (su gelio paviršiumi) pagalvės

Vokietijos ir Italijos mokslininkų sukurtos naujos kartos, ortopedinės, anatominės, antialerginės, antibakterinės, kai kurios reguliuojamo aukščio, gilinančios ir trumpinančios miegą bei suteikiančios vėsumos pojūtį Technogel pagalvės.

Miegosite giliau ir miego Jums reikės mažiau!

Technogel pagalvės su gelio paviršiumi rekomenduojamos tiems, kuriuos kankina nugaros, kaklo, galvos skausmai, pas ką sutrikusi kraujotaka kaklo ar galvos srityje, kam pastoviai būna karšta, kam sunku užmigti, kuriuos kankina nemiga.

Prie Technogel pagalvių aprašymų yra pridėta instrukcija, kur aprašytos mokslininkų rekomendacijos, kaip išsirinkti pagalvės aukštį ir formą. Pagalvių parinkimo sistema yra pagrįsta atliktais klinikiniais tyrimais, formuojančiais aukštą miego kokybę bei pagrįsta ergonominių testavimų rezultatais (ergonominiai testavimai atlikti Munich ergonomikos Institute (EIM)).

Technogel® - tai unikali „minkštai kieta" medžiaga, apjungianti skysčio 3D deformaciją ir kietą putų poliuretano formą. Technogel®  yra visiškai nekenksminga ir stabili poliuretano medžiaga (gamyboje nenaudojami tepalai ir plastifikatoriai), kuri buvo sukurta medicininiais tikslais, tačiau pastaruoju metu naudojama kasdieninio naudojimo produkcijos gamybai.

Technogel® pagalvės ir čiužiniai gaminami Italijoje, skiriant ypatingą dėmesį detalėms, naudojant puikias technines ir inovacines medžiagas, leidžiančias sukurti maksimalų komfortą. Daugybė metų mokslinių tyrimų ir pasiryžimas naudoti pažangias technologijas bei dizainą tapo Technogel® gaminių kokybės garantu.

Technogel® pagalves pirkti verta, nes jos:

  • ILGAAMŽIŠKOS. Technogel® sudėtyje visiškai nėra lakių medžiagų, todėl jo sudėtinės dalys negali laisvai dalintis ir judėti, taigi nesukeliamas medžiagų skaidymasis. Jis nesukietėja ir nepasensta bei išlaiko mechanines ir elastines savybes. Tyrimais nustatyta, kad Technogel®  gali atlaikyti daugiau nei 300000 spaudimo ciklų nesideformuodamas.
  • INDIVIDUALIAI PRISITAIKO PRIE FIZINIŲ SAVYBIŲ. Technogel® pagalvės buvo sukurtos taip, kad suteiktų puikią ergonominę atramą. Jos suteikia tobulą atramą galvai ir kaklui, todėl stuburas optimaliai išsitiesia.
  • MAŽINA ĮTAMPĄ KAKLO, PEČIŲ ZONOJE. Dėl lėto putų grįžtamumo Technogel® puikiai mažina įtampą, o tai padeda sumažinti skausmą ir diskomforto pojūtį, pagerinti kraujotaką ir odos audinių prisotinimą deguonimi. Gelis taip pat suteikia kiekvienai kūno daliai atramą ir komfortą, atplaiduoja visus kūno raumenis, tarsi juos apglėbia, išlaisvina mintis ir leidžia kūnui pailsėti.
  • REGULIUOJA KŪNO TEMPERATŪRĄ. Pagalvės padengtos gelio sluoksiu, kuris yra pralaidus orui ir vėsina kūno temperatūrą net iki 2,5 laipsnių.
  • SUTAUPYSITE LAIKO IR PINIGŲ, nes nereikės nuolatos ieškoti naujos pagalvės, kuri tiktų, būtent, Jums.

SERTIFIKATAI

Ergonomikos institutas Munich (EIM)

Visos pagalvės ir jų ergonomiškumas yra testuojamas, siekiant sukurti visapusišką ergonominį komfortą klientui. Technogel miego linijos produktai yra sertifikuoti "EIM ERGO-TEST" kurių vertinimas "PUIKIAI".

Hohenstein Institutas

Visi Technogel gaminiai yra įvertinti puikiai pagal klimatinio komforto (Climatic Comfort) vertinimą Hohenstein Institute. Tyrimai rodo puikų oro laidumą ir termoreguliaciją.

Oeko Tex Standard 100

Visi gaminiai ir juose naudojamos medžiagos yra sertifikuotos Oeko Tex Class 1 Certification.