Kaina
5 1999
Gamintojai
Zonos
Spalva
Kietumas
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
Viršaus audinys
Užpildas
Aukštis
Lamelių skaičius
Lamelės plotis
Antgaliai
Spyruoklės
Grotelėse pakeliama
Grotelės su varikliu
Išmatavimai cm
Kitų gaminių išmatavimai cm
Garantija
Filtras
Katalogas

Lovos

Rodyti prekių:
Lovos

Lova - tai baldas, kuriame praleidžiame bene daugiausiai laiko. Nuo lovos iš dalies priklauso miego kokybė, o nuo lovos galvūgalio priklauso, ar patogu lovoje skaityti knygą ir žiūrėti televizorių. Nuo lovos labiausiai priklauso miegamojo stilius.

"Miego imperija" gausiame asortimete yra miegamojo lovos (dvigulės lovos, viengulės lovos, dviaukštės lovos, Continental lovos, sulankstomos lovos, lovos su grotelėmis, lovos su patalynės dėže, medinės lovos, lietuviškos lovos, nestandartinės lovos ir daug kitų), kušetės, tachtos.

Renkantis lovą, reikėtų atkreipti dėmesį į kelis dalykus. 

Miegamojo lovos dydis

Populiariausios dvigulės lovos yra 160x200 ir 180x200 cm čiužiniams, o viengulės lovos – 80x200 ir 90x200 cm čiužiniams. Rečiau užsakomos lovos 120x200, 140x200 ir 200x200 cm čiužiniams. Pagalvokite, kokio pločio lova užtikrintų patogų miegą bei įvertinkite miegamojo dydį - gali būti, kad vietą teks taupyti ir reikės rinktis siauresnes lovas.

Miegamojo lovos ilgis (čiužinio ilgis) siekiant maksimalaus komforto turėtų būti 15 cm ar ilgesnis nei gulinčiojo ūgis. Dalis lovų mūsų parduotuvėje gaminamos ir nestandartinių išmatavimų - tai ypač aktualu aukštiems žmonėms, kuriems reikia lovų virš 2 metrų ilgio.

Įtakos turi ir miegamojo lovos aukštis, ypač žmonėms, kuriems skauda kelių sąnariai ar vyresniems žmonėms - iš žemos lovos sunku atsistoti.

Lovos galvūgalis

Mėgstantiems lovoje skaityti, naršyti internete ar žiūrėti televizorių labai svarbu pasirinkti pasvirusį ar lenktą galvūgalį  (atlošą) – tuomet sėdėdami išvengsite diskomforto ir palaipsniui atsirandančių nugaros ir kaklo problemų.

"Plonos" lovos

Pas ką yra mažas miegamasis, tam aktualios miegamojo lovos, taupančios vietą. Tuomet reikės rinktis lovas, kurių galvūgalis, kojūgalis ir šonai yra ploni, 2-4 cm storio. Dažniausiai tai yra lovos iš plokštės, medinės lovos, 1-2 cm porolono sluoksniu pastorintos lovos, dengtos audiniu ar oda, kušetės ar tachtos.

Dėl vietos stokos miegamąjame, kai trūksta vietos daiktams susidėti, lovos su patalynės dėže yra idealus sprendimas. Kitas geras pasirinkimas tokiu atveju yra lovos su stalčiais.

Lovų grotelės

Grotelės lovoje yra būtinos. Kam jos reikalingos, kokios jos turėtų būti ir kokie pavojai laukia, nesant lovoje grotelėms ar esant neteisingos konstrukcijos grotelėms, gana plačiai aprašyta čia.

Continental tipo lovos

Ypatingo komforto Continental lovos dažniausiai būna prabangiuose viešbučiuose. Be galo patogios, aukštos, kad būtų patogu gultis ir keltis, gražiais galvūgaliais, aptrauktais ypač kokybiškais baldiniais audiniais. Su kiekvienais metais šios lovos itin populiarėja ir mūsų krašto miegamuosiuose. Prabangių viešbučių komfortą žmonės perkelia į savo namus.

Continental lova - tai tarsi trijų sluoksnių sumuštinis, kuris susideda iš audiniu aptrauktos spyruoklinės kušetės, spyruoklinio čiužinio, kurio šonas taip pat aptrauktas derančiu baldiniu audiniu, ir antčiužinio. Papildomai pasirenkamas norimas minkštas galvūgalis, kojelės ir kiti aksesuarai.

Kuo Continental lova ypatinga? Pirmiausiai, maksimalus komfortas. Continental lova susideda net iš dviejų spyruoklinių blokų ir lateksinio ar putų poliuretano antčiužinio. Visi drauge jie suteikia nepakartojamą jausmą, kai lova idealiai prisitaiko prie kūno svorio ir jo išlinkimų. Prisitaiko lova, o ne žmogus.

Nepamirškime ir labai gražaus dizaino. Continental lovos nepavaldžios laikui. Jos atrodo prabangiai, o baldinis audinys, kuriuo yra aptrauktos lovos, sukuria jaukią ir minkštą miegamojo atmosferą.

Trečia - tai galimybė pritaikyti lovą sau. Kurdami savo Continental lovą, galite rinktis iš didelio kiekio baldinių audinių ir jų atspalvių.

Miegamos lovos pigiau

Lovų kainos labai įvairios - jos priklauso nuo dydžio ir medžiagų, iš kurių pagamintos lovos. Dalį lovų galite pamatyti mūsų "Miego imperija" firminėse parduotuvėse ekspozicijose. Mažesnės lovos ar didelės miegamojo lovos mūsų parduotuvėse parduodamos itin žema kaina. Lovas pigiau galima įsigyti, kai būna akcijos arba, kai jos dėl vienokių ar kitokių priežasčių, išparduodamos. Išparduodamų lovų sąrašą matysite čia. Patikusias lovas galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu).