Kaina
1481 2169
Gamintojai
Filtras
Katalogas

Spintos

Rodyti prekių:
Spintos

Spintos yra labai funkcionalūs baldai. Pagrindinė jų funkcija yra sutalpinti kuo daugiau daiktų. Spintų lentynose sudedami drabužiai, patalynė, rankšluosčiai, avalynė, knygos, vaikų žaislai ir daug kitų daiktų. Be to, spinta yra ir kambario interjero akcentas.

Sieninės spintos statomos arba įmontuojamos į nišą lygiagrečiai sienai. Kampinės spintos  montuojamos kambario kampe - jos gerai išnaudoja kampinę erdvę ir yra labai talpios.

Miegamajam dažniausiai pasirenkamos gražios ir talpios spintos su vieta pakabinamiems rūbams, taip pat su stalčiais ir lentynėlėmis. 

Prieškambario spintos pasirenkamos pagal prieškambario dydį ir pagal šeimos narių skaičių – joje turėtų tilpti visų lauko drabužiai bei avalynė. Prieškambariuose populiarios įmontuojamos spintos. Joje būtinai turi būti pakabos lauko rūbams.

Koridoriuose pasirenkamos siauresnės, aukštesnės, kompaktiškos ir talpios su stumdomomis durimis, nes koridoriai dažniausiai nėra erdvūs.

Vaikų kambaryje pasirenkamos specialiai vaikams pagamintos spintos, kuriose vaikui patogu pasiekti jam reikalingus daiktus.