Atsiliepimai

Jūsų atsiliepimas
Palikite savo atsiliepimą, jis mums labai svarbus.
Atsiliepimas pateiktas!
Užpildykite privalomus laukus*
Algis Ačiū, šauni komanda, viskas puiku
Vaida Patarimai ir išsamios konsultacijos renkantis čiužinį. Gautas, išbandytas, viskas puiku. Operatyvus pristatymas, malonūs, komunikabilūs žmonės, suteikiamos visos paslaugos, nuo pasirinkimo iki pristatymo. Tik geriausios emocijos. Labai džiaugiuosi Jus atradusi ir pasirinkusi!
Vaida Patarimai ir išsamios konsultacijos renkantis čiužinį. Gautas, išbandytas, viskas puiku. Operatyvus pristatymas, malonūs, komunikabilūs žmonės, suteikiamos visos paslaugos, nuo pasirinkimo iki pristatymo. Tik geriausios emocijos. Labai džiaugiuosi Jus atradusi ir pasirinkusi!
Svetlana Gavau užvalkaliuka,čiužinukui,labai geras,tiko,kokybiškai pasiūtas,stora medžiaga,labai džiaugiuosi ir rekomenduoju
Rita Čiužinio užvalkalas puikiai tiko.
Asta Užsisakinėjau antčiužinio užvalkalą,pasiuvo labai operatyviai ,o kokybe tai likau labai sužaveta,puiku! Parduotuvėje Šiauliuose dirbanti pardavėja labai maloni ir suteikė visokeriopą informaciją ir pagalbą✅️
Reda Labai malonus aptarnavimas, pastebėję, kad nepaimam siuntos iš paštomato (siuntų tarnybos klaida įsivėlė) skambino ir siūlė pagalbą. Pagalvės kokybiškos, tikrai patiko ne tik man, bet ir vyrui, jau pirmą naktį išsimiegojojome kokybiškai. Labai rekomenduoju!
Dovilė Tobulas aptarnavimas, itin greitas pristatymas, jau 3 pagalvę perku iš jų, sužavėta
Audra Kokybiškos prekės ir puikus aptarnavimas.
Regina Darbu esu labai patenkinta,anklodė labai geros kokybės,pristatė laiku.Personalas atidus ir visada pasiruošę padėti iškilus nesklandumams.Esu dėkinga už paslaugas
Vilma Nuoširdus ačiū už tokį malonų bendravimą. Pasiskambinus tik paklausti ar įmanoma, viskas buvo sutarta, papildomai sukontaktuota su gamykla ir prekė kurią visi žadėjo gauti per 60dienų, miegoimperija gavo per savaitę, ir jau sekančia dieną atvežė mums. Wow, nuoširdus ačiū.
Lore Puikiai! Kaip ir tarėmės telefonu, užsakytos prekės (čiužinukas) buvo padarytas ir atvežtas laiku Operatyviai buvo pasiūlyti variantai iš kurių buvo galima pasirinkti norimą.
Зоя Labai gera prekė. Ačiū.
Renata Kalinauskiene Pati geriausia latexo pagalve,ramus,patogus miegas,palaima sprandui ir visam kunui. Jau naudojau tokia 20 m.,nutariau pasikeisti tai tiek. Aptarnavimas liux,aciu ir sekmes.
Raminta Aptarnavimas malonus ir greitas, prekės puikios! Miego imperijos darbuotojas paskambino paklausti, kokių spalvų/marginimo prekių noriu.
Vilija Užsakiau skalbiamias vasarinę ir žieminę vilnones antklodes 140x205. Užsakyta po pietų, o kitą dieną 8 ryto jau užsakymas pristatytas! Labai greita, su laiškais operatyviai informacija atnaujinama. Ačiū!
Reda Malonus,issamus aptarnavimas,greitas pristatymas.Labai gera preke.
Miglė Labai džiaugiuosi čiužinio kokybe, aptarnavimu, problemų sprendimu ir paprastu nuoširdžiu darbuotojų bendravimu. Labai faini žmonės :)
Rita Prekė kokybišką, aptarnavimas greitas.Ačiū ir sėkmės .
Daiva Labai patiko ir prekės, ir aptarnavimas.
Indra Greitas pristatymas ,kaldrytę super!
Rasa Ačiū už labai greitą LINO antčiužinuko pristatymą. Pati prekė - puiki.
Dalia Gaminių kokybė ir aptarnavimas puikūs.
Svetlana Jokių pretenzijų neturiu. Viskas buvo padaryta greitai, sklandžiai. Ačiū labai už atliktą darbą.
Nijolė Prekę gavau labai greitai. Esu patenkinta čiužinio apsauginiu užtiesalu, bet reikia laiko, kad įvertinti kaip dėvėsis. Ačiū.
Vida Labai bijojau specifinio kvapo. bet viskas super. patiko
Raimonda Kulikauskienė Puikus, malonus ir profesionalus aptarnavimas. Čiužinukas atkeliavo kosminiu greičiu. Puiki kokybė. Dėkojame Jums.
Anzela Ačiū už kokybišką produkciją. Pagalvės dideles ir aukštos, kokių ir norėjau.
Li Pristatė greitai… Viskas būtų puiku, bet prašiau užvalkalo su pilnu atitraukimu, sakėte tikrai taip, bet pasiuvot atitraukiamą per 3 kraštines..
Vidas Operatyviai,maloniai, prekės kokybiškos, super.
Rasa Superines kaldros!
Vaida Greitas pristatymas, kokybiška prekė :)
Aldona Sveiki, nežinau darbuotojo vardo su kuriuo bendravau.Esu labai jam dėkinga už pastangas išspręsti man rūpimą klausimą. Viskas vyko labai greitai ir pranoko mano lūkesčius. Ačiū.
Dovilė Markevičienė Ačiū už nuostabų aptarnavimą
Juris Puiki anklode geros kokybes labai silta nurs labai plona aciu.
Klaidas Navickas Ačiū. Pristatymas puikus, prekė patiko. Toliau žiūrėsime - reikia išbandyti ilgesnį laiką.
Vilmantas Puikūs baldai ir aptarnavimas.
Saulius Viskas puiku. Atkeliavo greitai. Komplektas nuostabus.
Ingrida Prekės ir aptarnavimo kokybė puiki. Ačiū.
Elina Aptarnavimas labai geras, pristatymas greitas, operatyvus 10 balų, čiužinys jau nuo pat pradžių matau, kad labai geras. AČIŪ JUMS :)
Ona Viskas puiku ir operatyvu. Ačiū.
Doloresa Apie jūsų parduotuvę tik patys geriausi atsiliepumai. Šiauliuose nuostabi pardavėja Edita, kuri visada padeda gerais patarimais. Rekomenduoju visiems šią parduotuvę, tiek fizinę tiek internetinę.Internetu prekė atėjo l greitai.
Rasa Labai džiaugiuosi užsakytu čiužinio užvalkalu.Pasiūtas tiksliai ir kokybiškai,pagal duotus išmatavimus,greitas užsakymo įvykdymas ir pristatymas.Čiužinys tarsi naujas.Tikrai rekomenduoju.Sėkmės jums,
Levusė Ačiū,už greitq pritatymą.pirkiniu likau patenkinta.✨️✨️✨️✨️✨️
Anna Puikus antčiužinis, dėkoju. Ypač dėkinga už operatyvų užsakymo įvykdymą vasaros atostogų metu – tikrai buvo atsižvelgta į prašymą ir užsakymas buvo pagamintas iki reikiamos dienos. Ačiū kolektyvui, linkiu sėkmingo darbo.
Stela Labai greitas pristatymas, malonus bendravimas ir puikios prekės!
Daiva Aptarnavimas kokybiškas.
Renata Skrajos salono aptarnavimas 10 balų. Nuostabus bendravimas, viskas suorganizuota, pasirūpinta, informuota. Rūpinosi kaip šeimos nariu.
Daiva greitas, puikus aptarnavimas, išsami informacija apie užsakymo vykdymą. Liuks.
Robertas Labai greitas pristatymas, puikios prekės, malonus bendravimas. Nuoširdus ačiū ir sėkmės.
Laima Labai puiku!
Laima Puiku! Greitas pristatymas. Kilusius klausimus labai išsamiai ir maloniai paaiškina telefonu.
Jolita Sveiki. Esu patenkinta kokybiškomis prekėmis ir greitu pristatymu. Sekmės Jums
LOLITA Labai kokybiškai pasiūtas čiužinio užvalkalas,labai džiaugiuosi jus radus,Ačiū.Rekomenduoju.
ASTA Sveiki, šiandien aprengiau savo čiužinį naujuoju užvalkalu su LINO pluoštu. Išmatavimai atitiko idealiai, o užvalkalas pasiūtas labai kokybiškai ! Ačiū Jums už puikų gaminį. Tikiuosi kokybe nenusivilsiu.Linkiu kuo didžiausios sėkmės! Pagarbiai ASTA Č.
Darius Puikus, malonus ir greitas aptarnavimas. Keep it up !
Lena greitas pristatymas, išsamiai aprašyti pristatymo būdai, nors man pristatymas buvo nemokamas
Renatas pirkau kupranugarių vilnos anklode, viskas puiku, greitas pristatymas.
Dijana Puikios konsultacijos parduotuvėje Druskininkuose. Čiužinį pagamino ir pristatė greičiau nei buvo žadėta. Malonus ir kantrus aptarnavimas. Čiužinį pirkome su užnešimu į 4 aukštą, tai vyrukai buvo nepatenkinti, burbuliavo, kad per sunkus čiužinys...
Vaiva Ačiū, labai greitas pristatymas, puiki kokybė, jau ne vieną prekę įsigijome.
Laura Puikus aptarnavimas ir kokybiškos prekės. Ačiū p.Linui už pastangas. Sėkmės Jums!
Rima Pūkinių antklodžių kokybė 100% Jos išties labai lengvos, šiltos ir minkštutės. Aptarnavimas nepriekaištingas.
Jurgita Pirkau namų kvapą, kokybė ir aptarnavimas puikiai
Žydrūnas Pirkome antklodę su plaunamu avių vilnos užpildu. Viskas aukštumoje: pradedant konsultacija, baigiant preke.
Greta Greitas ir malonus aptarnavimas tiek el.parduotuvėje tiek fizinėje Kaune!
Gražina labai patenkinta prekėmis ir greitu pristatymu.
Elena Sveiki, prekės kokybiškos malonus konsultanto aptarnavimas ir greitas pristatymas, super
Anželika Labai patenkinta preke ir greitu pristatymu, sėkmės Jums!!!
Edita Ačiū už kokybišką prekę ir itin greitą pristatymą. Rekomenduoju!
Giedrius Pirkome lovą. Geras ir profesionalus bendravimas,gera kaina. Rekomenduojame šią įmonę. Gal ne visai miego imperija, bet tikrai geras miego centras:)
Dalia Pirkau čiužinio užvalkala “Linen”,gavau labai greit,esu patenkinta prdkės kokybe:viskas tiko ir patiko.Rekomendavau jūsu gaminius draugams.
Dalia Pirkau čiužinio užvalkala “Linen”,gavau labai greit,esu patenkinta prdkės kokybe:viskas tiko ir patiko.Rekomendavau jūsu gaminius draugams.
Lina Jaučiuosi apšokinėta, nes pakeitė pagalvę, kai man jautėsi nemalonus kvapas (draugas sakė nejaučia visai jokio kvapo). Bet svarbiausia rimtai pažiūrėjo galbūt į mano jautresnę uoslę. Viskas labai maloniai, sklandžiai. Tikrai aptarnavimas aukšto lygio tiek telefonu, tiek Skrajos parduotuvėje. ;)
Natalija Pirkau čiužinio užvalkalą LINEN, reikėjo atsinaujinti, senas kitos firmos užvalkalas susidevėjo. Kokybė viršijo mano lūkesčius. Ačiū komandai. Užsakiau dar vieną čiužinio užvalkalą kito vaiko čiužiniui. Ateityje keisim ir dvigulės lovos čiužinio užvalkalą.
Gintautas Puikus ir operatyvus aptarnavimas!
Ramutė Esu labai patenkinta ančiužiniu merivus.Reikėjo gaminti,bet prekę gavau greitai.Ačiū.
Ilona Buvo nupirkta Pagalve su 30% žasu puku ir 70% plunksnu 70 metų tėvo dovanai. Pagal jo žodžius, jis pirmą kartą išsimiegojo, pagalve prisitaiko prie galvos , labai patogi ir kokybišką. Iš savęs galiu pridurti tik kad pristatymas buvo labai operatyvus . Rekomenduoju šią parduotuvę.
Vanda Pirkome užvalkalą čiužiniui LINEN. Viskas kuo puikiausiai tiko. Esame labai patenkinti preke. Nuoširdus ačiū visos komandos nariams.
Laima Puikus aptarnavimas, opetatyvus problemų sprandims, greitas pristatymas. Ačiū
Julija Kosminiu greičiu pristatyta pagalvė. Dar neišbandyta. Bet super greitas pristatymas maloniai nustebino.
Rima Ačiū už malonę konsultaciją, labai greitą užsakymo paruošimą ir atsiuntimą. Kokybė viršijo lūkesčius. Labai patiko, kad čiužinio užvalkalo užtrauktukas pilnai atsisega, todėl skalbti galima kaip dvi atskiras dalis. Taip labai patogu, kad prie užvalkalo yra prisiūtos "auselės" pakėlimui.
Maksimas Vilniuje pirkom ciuzini Esu patenkintas aptarnavimu. Rekomenduoju. Auksto lygio aptarnavimas. Aciu.
Gintarė Labai gerai kokybė. Miegu kaip kūdikis.
Stefa Esu patenkinta aptarnavimu ir prekių kokybe. Sėkmės Jums.
Rimantas Penkios žvaigždės iš penkių. Šaunuoliai. Puikus darbas. "Oskaras" tiesiog superinis pasirinkimas.
Rita Aptarnavimas supergreitas, viskas labai patiko : bendravimas, prekės, kokybė. Sėkmės įmonei!
Dovydas Labai geros prekės, o pristatymas super greitas.
Lilija Malonus aptarnavimas, geranoriškumas, labai platus pasirinkimas. Rekomenduoju.
Lina Malonus ir greitas aptarnavimas
Eglė Noriu padėkoti Miego imperijos darbuotojams už profesionalumą, malonų aptarnavimą ir operatyviai pristatytą kokybišką prekę - čiužinio užvalkalą, kuriuo negaliu atsidžiaugti ir rekomenduoju kitiems.
Birutė Esu labai dėkinga ir maloniai nustebinta Miego imperijos geranoriškumo ir operatyvumo - pagal užsakymą pasiūta antklodė per šiek tiek greičiau nei parą nuo užsakymo patvirtinimo buvo kitame Lietuvos gale.
Jurga Aptarnavimas, greitas ir puikus. Tiesioginis tiekejas negalejo pasiulyti tokio greito pristatymo butu reikeje laukti 3 savaites ir dar uz pristatyma, net 10 eur mokestis.... O is "Miego imperijos" ta pacia preke gavau kita darbo diena, o pristatymas nieko nekainavo. Super 10 balu.
Daiva Dėkoju už puikų aptarnavimą ir kokybišką lovą NOVENA. Rekomenduoju kitiems. Ačiū.
Dovile Puikus aptarnavimas, greitas pristatymas, opertyvus klausimų sprendimas. Ačiū, iki pasimatymo!
Aistė Labai greitas pristatymas, kokybiškas produktas. Dėkinga:)
Gražina Užsakymą gavau labai operatyviai.Ačiū Jums už labai gerą produktą.Esu labai patenkinta .
Greta Puikus aptarnavimas, greitas pristatymas. Kokybiškos, poreikius atitinkančios prekės.
Aurelija Užsakyma jau gaunu sekančia diena. Rekomenduoju! Didelis ačiū už dovanėle.
Raimundas Ypač didelis asortimentas. Profesionalios konsultacijos. Dėkui, Linas Masiliūnas. Rekomenduoju visiems.
Vida Ačiū, kad esate ❤️ačiū už nuostabią produkciją aukščiausios kokybės, įvairaus asortimento