Kaina
760 940
Gamintojai
Garantija
Filtras
Katalogas

Komodos

Rodyti prekių:
Komodos

Komodos svetainei suteikia papildomo žavesio. Jose labai patogu tvarkingai susidėti patalynę, rūbus ir kitus reikalingus daiktus. Komodos su stalčiais, atviromis ir uždaromis lentynomis gaminamos skirtingų stilių ir labai skirtingų išmatavimų, todėl tokį baldą lengvai pastatysite tiek mažame bendrabučio kambarėlyje, tiek didžiulėje, prabangioje svetainėje.

Stalčių skaičius komodose yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Dažniausiai komodos turi tris, keturis ar penkis stalčius, tačiau pasirinkimas yra daug platesnis. Ne mažiau svarbūs yra ir matmenys: aukštis, plotis ir ilgis, nes nuo šių parametrų priklauso naudojimo patogumas ir kambario interjeras. Didelėse komodose patogiai susidėsite visus reikalingus daiktus, tačiau, jeigu namuose nėra daug vietos, vertėtų išsirinkti mažesnį ar mažesnį bet aukštesnį variantą. 

Dažniausiai komodos gaminamos iš laminuotų medžio drožlių plokščių - jos yra nebrangios ir gana patvarios. O norint išskirtinės išvaizdos, kokybės ir ilgaamžiškumo, rinkitės brangesnius medžio masyvo gaminius. 

Klasikinės juodos ar baltos spalvos komodos puikiai tinka praktiškai prie bet kokio stiliaus. Bet jei norite, kad komoda taptų žavingu kambario akcentu, rinkitės ryškesnius ir akį traukiančius variantus.