Kaina
27 315
Gamintojai
Spalva
Viršaus audinys
Užpildas
Antklodžių išmatavimai cm
Antklodės storis
Filtras
Katalogas

Žieminės antklodės

Rodyti prekių:
Žieminės antklodės

Šalto rudens, žiemos bei šalto pavasario sezonams ar esant žemesnei temperatūrai miegamajame, rekomenduojame rinktis šiltas žiemines antklodes. Jaukios ir šiltos žieminės antklodės užtikrins ramų bei gilų miegą. Šios šiltos antklodės puikiai tinka, mėgstantiems miegoti šilčiau net ir pačios šalčiausios žiemos metu.

Žieminių antklodžių užpildas yra nuo 400 g/m2 ir daugiau, priklausomai nuo užpildo rūšies, kartais siekia 600 ar net 800 g/m2. Šios antklodės yra sunkesnės už vasarines ir rudenines, po jomis daug greičiau sušylama. Natūralūs šių antklodžių užpildai gerai praleidžia orą, leidžia kūnui kvėpuoti, bet neleidžia perkaisti, apsaugo nuo prakaitavimo miego metu, gerai sugeria drėgmę ir ją išgarina į aplinką.

Žieminės antklodės - tai šilto, patogaus ir gilaus miego garantas vėsiame miegamajame. Mūsų siūlomos žieminės antklodės pagamintos iš pūkų ir plunksnų, kupranugarių ir avių vilnos, šilko, medvilnės, mikropluošto, poliesterio... Visos žieminės antklodės yra minkštos, purios, gerai sulaiko šilumą. Tinkamai prižiūrimos, skalbiamos pagal gamintojo rekomendacijas, žieminės antklodės ilgai išlaiko pirminę išvaizdą.

Šilčiausios iš žieminių antklodžių yra antklodės su vilna, o pačios šilčiausios yra pūkinės antklodės. Kam pastoviai šąla rankos ir kojos, tuos dažniausiai sušildo tik žieminės pūkinės antklodės su 90 ar 100% pūkų užpildu.

Žieminės dirbtinio pluošto antklodės su mikropluošto ar poliesterio užpildais nors ir yra antialerginės ir gerokai pigesnės, bet jos ne taip gerai praleidžia orą ir sugeria drėgmę, todėl labiau prakaituojantiems rekomenduojame rinktis žiemines antklodės su natūraliais pluoštais.

Išsirinkite šiltą žieminę antklodę pagal savo poreikius ir džiaukitės šiltu, jaukiu ir patogiu miegu.

Labai platus žieminių antklodžių pasirinkimas yra firminėse „Miego imperija“ parduotuvėse.