Kaina
37 69
Gamintojai
Sudėtis
Patalynės komplektų išmatavimai cm
Audinys
Filtras
Katalogas

Satino (100% medvilnės) patalynės komplektai

Rodyti prekių:
Satino (100% medvilnės) patalynės komplektai

Satinas yra medvilnės audinys, pasižymintis visais šiam pluoštui būdingais privalumais. Satininio audinio paviršius yra itin lygus ir turi natūralų blizgesį. Audinio paviršių malonu liesti, jis visada yra maloniai vėsus. Tai tvirtumu ir ilgaamžiškumu pasižymintis pluoštas, jam naudojama rinktinė medvilnė. Tik taip yra užtikrinamos geriausios audinio savybės, aukščiausia kokybė ir atsparumas dažnam skalbimui, lyginimui bei džiovinimui.

Satino audinys yra elegancijos ir prabangos dalis. Satinas jūsų odą saugo kiekvieno prisilietimo metu. Jis ypač tinka žmonėms, turintiems sausą odą, kurių oda šerpetojasi ar dažnai būna išberta. Satino patalynė gerina odos problemas turinčių žmonių miegą, apsaugo nuo plaukų slinkimo, nesugeria drėgmės iš odos, kaip daro įprasta medvilnė, neprilimpa prie drėgnos ar įkaitusios odos, ją gaivina, todėl ypač tinka karštomis vasaros naktimis.

Įsileiskite satino skleidžiamą švelnumą bei prabangą į savo miegamąjį ir mėgaukitės nepakartojamu miegu jaukiuose ir švelniuose pataluose!