Čiužiniai

Miegas – svarbus normaliam organizmo funkcionavimui. O kad pavyktų puikiai pailsėti, reikia patogios lovos ir gero čiužinio. Čiužiniai internetu siūlomi pigiau net ir be akcijos, todėl galite šauniai apsipirkti ir piniginės pernelyg nepaploninti. Lovos čiužiniai, kurie tiesiog nuostabiai prisitaiko prie kūno... Pagaminti ilgametę patirtį sukaupusių specialistų... Sukurti taip, kad taptų nepamainomu nakties poilsio pagrindu... Skirti tam, kad džiugintų kaskart, einant nusnausti...

Ypatingai didelis čiužinių pasirinkimas firminėse "Miego imperija" parduotuvėse!

Čiužiniai

Ieškote kokybės ir vertinate ekonomiškumą? Tuomet Jums patiks akcija ar išpardavimas, kurių metu čiužinių kainos tampa dar patrauklesnės. Net ir pigūs gali būti itin praktiški! Praktiškumą galite įvertinti pasižvalgę po asortimentą. Čia ir poroloniniai, ir spyruokliniai, ir viskoelastiniai čiužiniai lovoms, kuriose praleidžiame bene trečdalį gyvenimo. Beje, turime ir kitų variantų, pavyzdžiui, vertinantiems natūralumą patiks kokosinis, kuris ne tik asocijuojasi su gamta, bet ir džiugina siekiančius išvengti prakaitavimo (net plonas sluoksnis gali maloniai nustebinti).

Kokį čiužinį rinktis? Viena svarbiausių ypatybių – kietumas. Sunkesniam žmogui tiks kietesnis, o lengvesniam – minkštesnis. Be to, atsižvelgtina ir į ūgį: žemesniam žmogui bus patogiau ant kietesnio pagrindo, o aukštesniam – ant minkštesnio. Pasirinkimo laisve džiugina ne tik užsienietiški, bet ir lietuviški produktai, o tai gera žinia kiekvienam, palaikančiam tautiečių įdirbį ir vertinančiam tėvynainių ištobulintą miego pagrindą.

Kaip pasirinkti? Pirmiausia reikėtų išmatuoti lovą. Žinant matmenis lengviau susikoncentruoti ir įsigyti tai, kas idealiai tiks ir kasnakt žavės išskirtiniu komfortu. Taip pat nederėtų pamiršti atsižvelgti į ūgį. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų ūgis 170 cm, dairykitės apie 190 cm ilgio. O koks optimalus plotis vienam žmogui? Vienguliai paprastai apie 0,8 - 1 metro, dviguliai 1,4-2 metrų pločio.

Internetu išsirinkti lengva, ypač kai asortimente pateikiami geriausi miegui skirti produktai!