Čiužinys MADONA ~21 cm

209,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Madona – puikių anatomiškų savybių turintis čiužinys su 4 cm profiliuotu viskoelastinės medžiagos (memory foam) sluoksniu. Atpalaiduoja įsitempusius kūno raumenis, lengvai juos masažuodamas, viso miego metu. Kuomet kūnui reikalingas intensyvesnis masažas, patariama naudoti kitą čiužinio pusę, kurią dengia kietesnis profiliuoto, itin elastingo putų poliuretano HR sluoksnis. Suteikiama ideali atrama kūnui miego metu. Lengvas masažas pagerina kraujo ir medžiagų apykaitą.

Čiužinys pagamintas iš žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų. Jį galima naudoti iš abiejų pusių, galėdami pasirinkti kietesnį ar minkštesnį, masažuojantį paviršių. Rinkitės kūną atpalaiduojantį, bei kraujotaką gerinantį čiužinį.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200g/m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.

Čiužinio branduolį sudaro:

  • Viskoelatsinė profiliuota medžiaga (memory foam), kurios tankis 50 kg/m3 - 4 cm.
  • Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR, kurio tankis 40 kg/m3. Padidinto tankio, profiliuotas putų poliuretans HR, kurios tankis 42 kg/m3 - 3 cm.

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 21 cm.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui - 110 kg.

Garantija - 5 metai.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-4 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

CCV000078

Charakteristikos

Aukštis
21 cm.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
110 kg
Garantija
5 metai.

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys MADONA ~21 cm

Parašykite atsiliepimą