Katalogas
Vaikiškas komplektas su šilko užpildu
77,00 €
Vaikiškas komplektas su šilko užpildu
  • Vaikiškas komplektas su šilko užpildu
  • šilko pagalvė
  • Vaikiškas komplektas su šilko užpildu

Vaikiškas komplektas su šilko užpildu

Prekės kodas:PAO000013
77,00 €
Rinkinio išmatavimai (antklodė, pagalvė)
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Užpildas
šilkas 100%

Komplektą sudaro šilko antklodė 100x140 ir šilko pagalvė 40x60 cm.

Viršutinis audinys - aukštos kokybės 100% medvilnė, baltas arba gelsvas.

Užpildas: antklodės - 100% natūralus šilkas, pagalvės - 100% natūralus šilkas (viduje yra nedidelis poliesterio branduolys, neleidžiantis pagalvei greitai sukristi, apie kurį susuktos 100% natūralaus šilko gijos).

Trumpai apie šilką... Šilkas visuomet simbolizavo prabangą, švelnumą ir komfortą. Jis lengvas it plunksna, labai lankstus ir ypatingai tvirtas. Iki šiol nė vienas sintetinis audinys savo savybėmis negali net lygintis su šio natūralaus pluošto gaminiais!

Natūralaus šilko pluošto patalynė - tai puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori didžiausio komforto ir prabangos miegamajame. Antklodė su natūralaus šilko užpildu ypač patartina žmonėms, kurie neramiai miega, yra alergiški, skundžiasi sąnarių skausmais ir kitais negalavimais, kurių kūnas šyla ir kaista arba vėsta.

Kodėl verta rinktis antklodę su natūralaus šilko užpildu:

  • Nėra alergenų - „nesvetinga" erkėms ir dulkėms, nesukelia alerginių reakcijų.
  • Nekaupia drėgmės, nes ji pasišalina be kliūčių.
  • Temperatūra + komfortas: vasara po ja vėsu, o žiemą - šilta. 
  • Natūralaus šilko antklodė raminamai veikia nervų sistemą.
  • Šio natūralaus šilko sudėtyje yra organizmui būtinų aminorūgščių. Jų veikimas gaivina plaukus ir padeda išlaikyti jaunatvišką odą.
  • Antklodės užvalkalas (vokas) pasiūtas iš (100%) medvilnės. Patikimai apsaugo Jūsų kūną ir natūralų šilko užpildą.

Šilkinė antklodė - tai teisingas pasirinkimas Jūsų geram poilsiui ir saldžiam miegui!

Priežiūra. Rekomenduojama reguliariai išvėdinti gryname ore. Vėdinama saulėtą dieną gryname ore, bet reikai saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Rekomenduojama vėdinti 2 kartus metuose. Alergiškiems žmonės - gerokai dažniau - 2-3 kartus per mėnesį. Skalbti nerekomenduojama. Nuo vandens šilkas praranda minkštumą ir švelnumą. Galima išskalbti tik purvinas vietas šiltu vandeniu rankomis (iki 30 laipsnių). Naudoti tik šilkui skirtas valymo priemones ir skalbiklius. Džiovinti ištiesus gryname ore arba vėsioje patalpoje (saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių).

Pagaminta Kinijoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 600 70714 arba laiško el. paštu info@miegoimperija.lt