Katalogas
Natūralaus šilko pagalvė vaikams
32,30 €
−5%
34,00 €
Natūralaus šilko pagalvė vaikams - miegoimperija.lt
 • Natūralaus šilko pagalvė vaikams - miegoimperija.lt
 • Šilko pagalvė vaikams - miegoimperija.lt
 • Šilkinė pagalvė vaikams - miegoimperija.lt

Natūralaus šilko pagalvė vaikams

Prekės kodas: PAP000480
32,30 €
−5%
34,00 €
Pagalvių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Antialerginis(-ė)
Antialerginis(-ė)
Antibakterinis(-ė)
Antibakterinis(-ė)
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Užpildas
Šilko natūralaus gijos 100%, apsuktos aplink 100% PES branduolį
Viršaus audinys
Medvilnė 100%

Viršaus audinys - 100% medvilnė, baltas, su baltų gėlių ar kitais ornamentais arba be jų, su baltu kanteliu, su užtrauktuku, kurį atsegus, galima pačiupinėti ir pajausti šilko švelnumą.

Užpildas - 100% poliesterio branduolys, aplink kurį apvyniotos 100% natūralus šilko gijos (poliesterio branduolys neleidžiantia pagalvei greitai sukristi).

Kietumas - vidutinio kietumo.

Natūralaus šilko pluošto gaminiai - rekomenduojami vaikams, kurie neramiai miega, yra alergiški, kurių kūnas šyla ir kaista arba vėsta.

Vienas iš įdomiausių ir pagal eksploatacines savybes unikaliausių pluoštų yra natūralus šilkas. Šilkas - lengvas, minkštas, šiltas, švelnus, neerzina net jautriausios odos. Šilkas visuomet simbolizavo prabangą, švelnumą ir komfortą. Šilko sudėtyje yra vertingų aminorūgščių, kurios gaivinamai veikia plaukus ir odą. Tai gyvūninės kilmės pluoštas, gaunamas iš šilkaverpių drugių vikšrų, kurie, virsdami lėliuke, suka kokoną iš savo gaminamų šilko siūlų.

Šilkas yra lengvas kaip plunksna, labai lankstus ir ypatingai tvirtas. Iki šiol nė vienas sintetinis audinys savo savybėmis negali net lygintis su šio natūralaus pluošto gaminiais! 

Priežiūra:

 • Patartina nuolat išvėdinti,
 • Skalbti patartina tik rankomis šiltame vandenyje nesmarkiai trinant. Nereikėtų skalbti dažnai.
 • Naudoti tik šilkui skirtas arba ekologiškas skalbimo priemones.
 • Nenaudoti minkštiklių ir baliklių.
 • Išgręžti tik rankomis nesmarkiai paspaudžiant. Gręžiant jokiu būdu nesukti.
 • Lengvai išgręžus, padėti ant sauso paviršiaus.
 • Jokiu būdu nedžiovinti saulėje ar ant radiatoriaus.
 • Retkarčiais patartina palaikyti -20°C temperatūroje – tokiame šaltyje žūsta kandžių, nepaprastai mėgstančių natūralias medžiagas, kiaušinėliai bei kiti įmanomi parazitai.

Dėmesio! Antklodės išvaizda ir pakuotė gali būti kitokie, nei pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta: Kinijoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)