Pagalvė su 90% ančių pūkų ir 10% plunksnų užpildu

Pagalvė su ančių pūkų ir plunksnų užpildu.

65,10 EUR
Su PVM
Pagalvės matmenys
Kiekis

Pagalvės impilas - specialus impilinis audinys, aukštos kokybės 100% medvilnė (viena pusė marga, kita - vienspalvė).

Užpildas - ančių pūkai 90% / plunksnos 10%.

Pagalvės užpildo gramatūra: 50x70 cm - 700 g, 68x68 cm - 900 g.

Šių pagalvių impilų gamybai naudojami tik ypač tankūs pūkui nepralaidūs (impiliniai) aukštos kokybės 100% medvilnės audiniai.

Seniausiai ir geriausiai gamtoje žinoma medžiaga, kuria pildydavo pagalves ir antklodes - tai vandenyje plaukiojančių paukščių pūkai ir plunksnos. Tokios pagalvės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis.

Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės ir antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Pūkų-plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

Užpildams skirti mišiniai ruošiami iš pūkų-plunksnų žaliavos, ją apdorojant specialiais įrengimais pagal sudėtingą apdorojimo technologiją. Žaliava rūšiuojama, nudulkinama, plaunama 45°C-50°C temperatūros vandenyje, naudojamos plovimo ir dezinfekavimo priemonės. Vanduo plovimo metu keičiamas iki 8 kartų. Išplauta pūkų-plunksnų žaliava apie 15 minučių džiovinama 105°C temperatūroje, po džiovinimo dar kartą nudulkinama. Tik tada žaliava rūšiuojama į frakcijas. Po šio sudėtingo apdorojimo proceso gaunami sterilūs mišiniai, tinkami gaminių užpildams.

Priežiūra. Tik sausas cheminis valymas.

Dėmesio! Pagalvės išvaizda, spalva ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

PAP000478 - 9DPA39

Charakteristikos

Viršaus audinys
Medvilnė 100%
Užpildas
ančių pūkai, ančių plunksnos

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Pagalvė su 90% ančių pūkų ir 10% plunksnų užpildu

Pagalvė su ančių pūkų ir plunksnų užpildu.

Parašykite atsiliepimą