Katalogas
Pagalvė su 20% žąsų pūkų užpildu PP
20,00 €
Pagalvė su 70% žąsų pūkų užpildu
  • Pagalvė su 70% žąsų pūkų užpildu
  • Pagalvė su 70% žąsų pūkų užpildu

Pagalvė su 20% žąsų pūkų užpildu PP

Prekės kodas: PAP000579
20,00 €
Pagalvių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Užpildas
žąsų pūkai 20%, žąsų plunksnos 80%
Viršaus audinys
Medvilnė 100%

Palyginti aukšta (~18 cm), patogi, kiek kietesnė, kokybiška 20% žasų pūkų pagalvė.

Pagalvės impilas - specialus impilinis audinys, aukštos kokybės 100% medvilnė.

Užpildas- žąsų pūkai 20% / plunksnos 80%. 

Pagalvės užpildo kiekis: 50x70 cm - 1100 g, 60x60 - 1100 g, 70x70 - 1400 g.

Žąsų pūkai pasižymi dar geresnėmis savybėmis nei ančių.

Šių pagalvių impilų gamybai naudojami tik ypač tankūs pūkui nepralaidūs (impiliniai) aukštos kokybės 100% medvilnės audiniai.

Seniausiai ir geriausiai gamtoje žinoma medžiaga, kuria pildydavo pagalves ir antklodes - tai vandenyje plaukiojančių paukščių pūkai ir plunksnos.

Tokios pagalvės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės ir antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Pūkų-plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė. Kuo daugiau pagalvėje plunksnų, tuo pagalvė darosi standesnė ir kietesnė.

Užpildams skirti mišiniai ruošiami iš pūkų-plunksnų žaliavos, ją apdorojant specialiais įrengimais pagal sudėtingą apdorojimo technologiją. Žaliava rūšiuojama, nudulkinama, plaunama 45°C-50°C temperatūros vandenyje, naudojamos plovimo ir dezinfekavimo priemonės. Vanduo plovimo metu keičiamas iki 8 kartų. Išplauta pūkų-plunksnų žaliava apie 15 minučių džiovinama 105°C temperatūroje, po džiovinimo dar kartą nudulkinama. Tik tada žaliava rūšiuojama į frakcijas. Po šio sudėtingo apdorojimo proceso gaunami sterilūs mišiniai, tinkami gaminių užpildams.

Priežiūra. Galimas tik sausas cheminis valymas.

Pakuotė - lagaminas su rankenomis.

Pagaminta Lenkijoje.

Dėmesio! Pagalvės išvaizda, spalva ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)