Katalogas
FIG & CITRUS kvepianti žvakė iš Cereria Molla 1899
34,00 €
FIG & CITRUS kvepianti žvakė iš Cereria Molla
  • FIG & CITRUS kvepianti žvakė iš Cereria Molla

FIG & CITRUS kvepianti žvakė iš Cereria Molla 1899

Prekės kodas: IDKŽ00020
34,00 €
Svoriai
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.

„Cereria Molla 1899“ savo pirmuosius namų kvapus sukūrė 1899 m. Rankų darbo žvakės gaminamos iš natūralaus augalinio vaško itin kruopščiai, atsižvelgiant į smulkiausias detales. Tai labai aukštos kokybės ir subtilaus kvapo ispaniškas gaminys.

Talpa - 230 g.

Visos žvakės turi medvilnines dagtis be švino.

Degimo laikas 55–60 val.

Fig & Citrus priklauso citrusinių kvapų šeimai. Kvapų natos: citrusinės ir kreminės figų, citrinų, verbenos natos nukelia į gamtos pabudimą. Santalas, kokosas ir kedras šildo geidulingu balzaminiu ir žemišku miško kvapu.

Kai pirmą kartą uždegsite „Cereria Molla 1899“ kvepiančią žvakę, palikite degti ją dvi valandas, kol išsilydys visas vaškas paviršiuje. Taip nesusidarys duobė aplink dagtį. Norėdami išvengti dūmų, reguliariai pakirpkite dagtį specialiomis žirklutėmis (idealus ilgis yra nuo 0,5 cm iki 1 cm). Gesindami žvakę, įsitikinkite, kad dagtis stovi tiesiai ir centre. Taip užtikrinsite, kad žvakė degs tolygiai iki pat stiklinio indo dugno. Tobulam degimui reikia, kad žvakė degtų 30 minučių – 2 valandas.

Vienu kartu rekomenduojama deginti ne ilgiau kaip 4 val.

Pagaminta Ispanijoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2–3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)