Vilnonis pledas "Meškutis"

30,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Spalva
Kiekis

100% avių vilnos įvairiaspalviai pledai.

Vilna - natūralus ir seniai naudojamas pluoštas. Šis pluoštas pasižymi labai gera šilumos izoliacija ir oro laidumu, todėl gaminiai iš vilnos audinio ar su jos užpildu tinkami naudoti ir žiemą, ir vasarą. Avių vilna geba sugerti didelį vandens garų kiekį – iki 33% savo pačios svorio, nesukeldama drėgmės pojūčio. Ji dėl jos unikalių drėgmės ir šilumos laidumo ir sugėrimo savybių gali sukurti ypatingai gerą mikroklimatą, būnant po pledu ar apsigaubus juo.

Verta žinoti, kad gaminiai su vilnos užpildu ir iš vilnos audinio turi silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariame vėdinti sausoje aplinkoje.

Vilnos plede nesikaupia jokios išskyros ar prakaitas. Geros kokybės vilnonį pledą pakanka karts nuo karto papurkšti vandeniu bei nušukuoti. Pledą patariama bent kartą per savaitę palaikyti lauke, saulės atokaitoje, nes tiesioginiai saulės spinduliai džiovina vilnos riebalą – lanoliną, tad vilnos plaukeliai gali sukietėti ir pasidaryti šiurkštūs. Prireikus skalbiamas 30 laipsnių temperatūros vandenyje rankomis.

Dėmesio! Prekės išvaizda ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

PAE000018

Charakteristikos

Sudėtis
100 % vilna

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Vilnonis pledas "Meškutis"

Parašykite atsiliepimą