Vaikiškas patalynės komplektas „Top wing“

Aukštos kokybės vaikiškas patalynės komplektas su animacinio filmuko „Top wing“ veikėjais kviečia mažuosius tyrinėtojus pasinerti į svajonių ir nuotykių kupiną pasaulį! Pasiūti iš 100 proc. medvilnės užvalkalai yra švelnūs, malonūs užsikloti ir pralaidūs orui. Užvalkalai leidžia vaikų odai kvėpuoti ir jos nedirgina, dėl to puikiai tinka turintiems alergijų. Net ir po daugelio skalbimų užvalkalai nenublunka, išsaugo spalvas ir išlieka tvirti.

27,00 EUR
Su PVM
Patalynės komplektų matmenys
Kiekis

Aukštos kokybės vaikiškas patalynės komplektas su animacinio filmuko „Top wing“ veikėjais kviečia mažuosius tyrinėtojus pasinerti į svajonių ir nuotykių kupiną pasaulį!

Pasiūti iš 100 proc. medvilnės užvalkalai yra švelnūs, malonūs užsikloti ir pralaidūs orui.

Užvalkalai leidžia vaikų odai kvėpuoti ir jos nedirgina, dėl to puikiai tinka turintiems alergijų.

Net ir po daugelio skalbimų užvalkalai nenublunka, išsaugo spalvas ir išlieka tvirti.

Užvalkalus galima skalbti iki 40 °C temperatūroje.

Dėmesio! Prekės atspalvis (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų) ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2–3 darbo dienas po užsakymo suderinimo (apmokant grynais pinigais) arba po apmokėjimo per banką. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

PPO000665-TW191027
Carbotex

Charakteristikos

Sudėtis
Drobė (100% medvilnė)

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Vaikiškas patalynės komplektas „Šuniukas“

Aukštos kokybės vaikiškas patalynės komplektas su miela šuniuko nuotrauka nepaliks abejingų! Pasiūti iš 100 proc. medvilnės užvalkalai yra švelnūs, malonūs užsikloti ir pralaidūs orui. Užvalkalai leidžia vaikų odai kvėpuoti ir jos nedirgina, dėl to puikiai tinka turintiems alergijų. Net ir po daugelio skalbimų užvalkalai nenublunka, išsaugo spalvas ir išlieka tvirti.

Parašykite atsiliepimą