Lilla Lull Aloe Vera antklodėlė

ALOE VERA antklodėlė vaikams impregnuota natūraliu alijošiaus ekstraktu, pasižyminčiu antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Ši antklodėlė suteikia sveiką ir gaivią miego aplinką.

15,00 EUR
Su PVM
Antklodės matmenys
Kiekis

ALOE VERA antklodėlė vaikams impregnuota natūraliu alijošiaus ekstraktu, pasižyminčiu antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Ši antklodėlė suteikia sveiką ir gaivią miego aplinką. Ji puikiai tinka vaikams linkusiems į alergijas bei turintiems padidėjusį odos jautrumą.

ALOE VERA antklodėlės išskirtinės savybės:

  • impregnuota alijošiaus ekstraktu;
  • puri ir minkšta;
  • pralaidi orui;
  • itin švelnus audinys, suteikiantis vadinamąjį „persiko efektą“;
  • lengvai prižiūrima, ją galima skalbti skalbimo mašina.

Antklodėlė lengvai prižiūrima, ją galima skalbti 60 ºC temperatūroje. Tokioje temperatūroje žūsta bakterijos ir dulkių erkutės.

ALOE VERA antklodėlės viršutinis audinys Microfiber pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir yra labai švelnus, todėl švelniai priguls net prie jautriausios odelės.

Tai itin puri ir minkšta antklodėlė, kuri gerai praleidžia orą. Antklodėlės užpildui naudojamas itin lengvas, minkštas, optimalią kūno temperatūrą palaikantis 100 proc. 300 g/ tuščiaviduris silikonizuotas poliesterio pluoštas.

Sertifikuota pagal Oeko-Tex Standart 100 kokybės reikalavimus.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

PAA000440-1AAloe/100135
Comco

Charakteristikos

Audinys
100% poliesteris Microfiber / Aloe Vera.
Užpildas
tuščiaviduris silikonizuotas poliesterinis pluoštas

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Lilla Lull antklodėlė su bambuku

Bambuko patalynė pasižymi natūraliomis antibakterinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis bei užtikrina sveiką ir gaivią miego aplinką.

Parašykite atsiliepimą