Katalogas
Čiužinys PRIMERO ~22 cm
319,00 €
Čiužinys PRIMERO konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“ buvo įvertintas aukso medaliu.
 • Čiužinys PRIMERO konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“ buvo įvertintas aukso medaliu.
 • Tai dvipusis čiužinys su galimybe pasirinkti minkštą arba vidutinio kietumo pusę.
 • Trikotažinis baltas audinys.

Čiužinys PRIMERO ~22 cm

319,00 €
Išmatavimai
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
minkštas/vidutinis
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
100 kg
Garantija
5 metai
Aukštis
22 cm

PRIMERO – tai septynių anatominių zonų, dvipusis, viskoelastinis čiužinys su penkių sluoksnių, skirtingo pjaustymo ir tankio putų poliuretano ir viskoelastinės medžiagos kombinacija, užtikrinančia maksimalų komfortą miego metu. Konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“ šis čiužinys buvo įvertintas aukso medaliu.

Čiužinio branduolys susideda net iš kelių skirtingų sluoksnių, skirtingo tankio bei pjaustymo putų poliuretano ir viskoelastinės medžiagos derinio. Čiužinio vidurinis sluoksnis yra iš padidinto elastingumo putų poliuretano. Tai tvirtas pagrindas visam čiužiniui. Vidurinę juostą iš abiejų pusių dengia specialiai pjaustytas, naujos kartos putų poliuretanas, kuris, po tarnavimo laiko, yra visiškai perdirbamas. Inovatyvus, zoninis pjaustymas paverčia paprastą elastinio putų poliuretano sluoksnį geru ir patogiu čiužinio sudėtinių dalių elementu, o skirtingų putų bei jų tankių derinys suteikia kūnui malonesnę ir patogesnę atramą.

Čiužinys išsiskiria septyniomis anatominėmis zonomis, kurios suteikia stuburui taisyklingą atramą miego metu ir atpalaiduoja įsitempusius viso kūno raumenis. Miegodami ant šio čiužinio pajusite, kaip dingsta nuovargis ir slėgusi įtampa. Pabudę ryte jausitės žvalūs ir pailsėję.

Dėl abiejų čiužinio pusių dengiančios viskoelastinės medžiagos čiužinys yra ypač elastingas ir tobulai prisitaikantis prie žmogaus kūno formų. Viskoelastinė medžiaga dėl savo unikalių savybių užtikrina ženkliai mažesnį spaudimą sunkiausioms kūno vietoms.

Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją ir prailgina čiužinio tarnavimo laiką.

Išsirinkite Jums patogiausią čiužinio pusę paprasčiausiai jį apvertę! Čiužinys patiks mėgstantiems minkštą arba vidutinio kietumo miego pagrindą.

PRIMERO yra lietuvių čiužinių gamintojo „Auraplus“ čiužinys, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės, sertifikuotas, žmogui ir aplinkai draugiškas medžiagas.

Čiužinio užvalkalas pagamintas iš aukštos kokybės, sertifikuoto trikotažo, kuris impregnuotas Aloe vera ekstraktu – tai originali medžiaga, vertinama dėl higieninių savybių, nes alavijas naikina dulkių erkutes ir susikaupusias bakterijas. Pluoštas su alijošiaus ekstraktu yra laidus orui ir idealiai sugeria drėgmę. Visas čiužinio užvalkalo kraštines juosia  3D tinklelis, kuris dar labiau didina oro pralaidumą. Užvalkalas yra daigstytas su antialergine medžiaga, kuri apsaugo nuo dulkių erkučių veisimosi. Užvalkalas nusegamas užtrauktuku ir skalbiamas iki 40 °C temperatūros vandenyje arba valyti sausu cheminiu būdu.

Čiužinio techninis aprašymas:

 • Pjaustyta viskoelastinė medžiaga (T-57kg/) – 4 cm.
 • Segmentuotas 7 zonų putų poliuretanas (T-38 kg/) – 4 cm.
 • Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-42 kg/) – 5 cm.
 • Segmentuotas  7 zonų putų poliuretanas (T-38 kg/) – 4 cm.
 • Pjaustyta viskoelastinė medžiaga (T-55kg/) – 4 cm.

Papildoma informacija:

 • Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 100 kg.
 • Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 22 cm.
 • Lovos pagrindas – grotelės
 • Garantija – 5 metai.
 • Čiužinio užvalkalo audinį galima rinktis.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu: info@miegoimperija.lt arba tel.: +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (7–20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt.