Katalogas
Čiužinys HILDING SALSA VELVET ~22 cm
229,00 €
Čiužinys HILDING SALSA VELVET ~22 cm
  • Čiužinys HILDING SALSA VELVET ~22 cm

Čiužinys HILDING SALSA VELVET ~22 cm

229,00 €
Išmatavimai
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Zonos
7 anatominės zonos.
Aukštis
22 cm.

Hilding Salsa Velvet“ – tai septynių anatominių kietumo zonų skandinaviškas viskoelastinis čiužinys, mėgstantiems kietą miego pagrindą.

Čiužinio pagrindas yra nepaprastai plastiškas putų poliuretanas „Flexifoam“. Putų poliuretanas suteikia čiužinio branduoliui optimalų elastingumą ir kartu, dėl atitinkamo profiliuotumo, garantuoja septynias skirtingas anatomines zonas. Tai puikus pagrindas stuburui. Optimaliai pasiskirstę kūno spaudimo taškai idealiai palaiko galvą, pečius, liemenį, klubus ir kojas.

Viršutinis viskoelastinės medžiagos „Visco“ sluoksnis papildo čiužinio konstrukciją ir garantuoja didesnį komfortą. Papildomą minkštumą ir apgaubimo įspūdį sukuria tam tikros viskoelastinės medžiagos savybės - ji reaguoja į kūno temperatūrą ir prisitaiko prie jo formų miegant ar ilsintis. 

Čiužiniai su viskoelastine medžiaga „Visco“ – tai atsipalaidavimas ir patogumas, kurį neabejotinai įvertinsi.

Užvalkalas „Velvet“ – nepaprastai minkštas ir malonus paliesti užvalkalas su inovatyvia „Purotex“ technologija. Tai technologija, kai gamybos procese panaudojami natūralūs probiotikai. Užvalkale įsiūtos mikrokapsulės su probiotinėmis bakterijomis garantuoja sveiką miegą. Kapsulės pamažu eižėja išlaisvindamos probiotikus, kurie naikina alergenus, sukeliančius astmą ar alergiją dulkėms. Taigi užvalkalas palaiko švarią, šviežią ir sveiką miego aplinką. Užvalkalaą galima skalbti skalbimo mašinoje, iki 60 laipsnių temperatūroje.

Dėmesio: čiužinys pristatomas vakuumo pakuotėje.