Čiužinys Hilding Salsa Velvet ~22 cm

229,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Čiužinio pagrindas yra nepaprastai plastiškas putų poliuretanas 'Flexifoam". Putų poliuretanas suteikia čiužinio branduoliui optimalų elastingumą ir kartu, dėl atitinkamo profiliuotumo, garantuoja 7 skirtingas anatomines zonas. Tai puikus pagrindas stuburui, optimaliai pasiskirstę kūno spaudimo taškai idealiai palaiko galvą, pečius, liemenį, klubus ir kojas. Dėl to Tavo kūnas miegant intensyviai atkuria savo funkcijas, o Tu atsikeli pailsėjęs.

Viršutinis viskoelastinės medžiagos "Visco" sluoksnis papildo čiužinio konstrukciją ir garantuoja didesnį komfortą. Papildomą minkštumą ir apgaubimo įspūdį sukuria tam tikros viskoelastinės medžiagos savybės - ji reaguoja į kūno temperatūrą ir prisitaiko prie jo formų miegant ar ilsintis. 

Čiužiniai su viskoelastine medžiaga "Visco" - tai atsipalaidavimas ir patogumas, kurį neabejotinai įvertinsi.

Užvalkalas "Velvet" - nepaprastai minkštas ir malonus paliesti užvalkalas su inovatyvia "Purotex" technologija. Tai technologija, kai gamybos procese panaudojami natūralūs probiotikai. Užvalkale įsiūtos mikrokapsulės su probiotinėmis bakterijomis garantuoja sveiką miegą. Kapsulės pamažu eižėja išlaisvindamos probiotikus, kurie naikina alergenus, sukeliančius astmą ar alergiją dulkėms. Taigi užvalkalas palaiko švarią, šviežią ir sveiką miego aplinką. Užvalkalaą galima skalbti skalbimo mašinoje, iki 60 laipsnių temperatūroje.

Dėmesio: čiužinys pristatomas vakuumo pakuotėje.

Charakteristikos

Aukštis
22 cm.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Zonos
7 anatominės zonos.

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys Hilding Salsa Velvet ~22 cm

Parašykite atsiliepimą