• Sumažinta kaina

Čiužinys Hilding Rumba Medicott Velur ~22 cm

Užmigdamas ant čiužinio "Rumba" pasijusi komfortabiliai ir įsitikinsi, kad pasirinkai teisingai. Viskoelstinė medžiaga "Visco" padės reaguoti į Tavo kūno temperatūrą, leisdama pamažu panirti į čiužinį. Pajausi, kaip čiužinys palengva prisitaiko prie Tavo kūno padėties ir Tavo judesių, kartu paremdamas galvą, pečius, liemenį, klubus ir kojas. Nesvarbu, miegi ant nugaros, pilvo ar šono, čiužinys kaskart reaguoja į Tavo kūno šilumą.

399,00 EUR
327,18 EUR Sutaupote 18%
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Hilding RUMBA Medicott Velur – tai minkštas skandinaviškas viskoelastinis čiužinys, išprofiliuotas taip, kad čiužinyje būtų 7 anatominės kietumo zonos bei puiki oro cirkuliacija.

Čiužinio pagrindą sudaro didelio elastingumo putų poliuretanas "Velvet Touch", kuris gaminamas specialiai mums. Iš kitų putų poliuretano rūšių jį išskiria nepaprastas elastingumas, minkštumas palietus ir optimalus kietumas, todėl ideliai papildo minkštesnę viskoelastinę medžiagą "Visco". Dėl specialaus profiliuotumo ir įpjovų užsitikrinome laisvą čiužinio branduolio ventiliaciją ir sukūrėme 7 atskiras anatomines zonas. Viso to rezultatas - didžiausio spaudimo vietose čiužinys garantuoja kūnui didžiausią atramą. 

Pagrindinė čiužinio dalis – 7 cm storio viskoelastinės medžiagos "Visco" sluoksnis ir 12,5 cm storio profiliuotas Velvet Touch HR putų poliuretanno sluoksnis. Kadangi, visas putų poliuretanas pjaustomas mūsų gamykloje taikant naujausią technologiją bei specialią ergonomiškumo matavimo įrangą, sukūrėme geriausiai mūsų klientų poreikius bei jų anatomiją atitinkančius nespyruoklinius čiužinius. Jūsų kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį ir skirtingo kietumo 7 anatominės zonos Jūsų kūną priima optimaliai - taip Jūsų kūnas atsipalaiduoja maksimaliai!

Nuvelkamas užvalkalas pagamintas iš Medicott Velur, antialerginio audinio, kuris ne tik natūraliu būdu (nenaudojant chemijos) kovoja su nepageidaujamomis bakterijomis, bet ir reguliuoja kūno temperatūrą, o taip mažina ir žmogaus prakaitavimą. Pasirinkdamas užvalkalą  "Medicott Velur", įgysi papildomo minkštumo, nes pačiame užvalkale yra viskoelastinės medžiagos. Be to užvalkalas dalinasi į 2 dalis, kas leidžia Jums skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės. Visa tai garantuoja aukščiausią higieną kiekvienam šio čiužinio savininkui!

Šis čiužinys – vertinantiems aukščiausią komfortą, inovacijas bei kokybę, perteiktą per sukauptą 75-ių metų gamintojo patirtį. Čiužinio gamyboje naudojami užvalkalo audiniai atitinka tarptautinį Öko-Tex 100 standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Čiužiniui taikoma 15 metų garantija*. Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų. 

Hilding

Charakteristikos

Aukštis
22 cm.
Kietumas
Minkštas.
Zonos
7 anatominės zonos.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys PRIMERO ~22 cm

Konkurse "Lietuvos metų gaminys 2018" šis čiužinys įvertintas aukso medaliu. Tai lietuviškas, saugus čiužinys, pagamintas iš sertifikuotų, perdirbimui draugiškų medžiagų.

Čiužinys PRIMERO – tai ypač elastingas ir maksimalų komfortą suteikiantis čiužinys.

Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 22 cm.

Čiužinys – dvipusis.

Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 100 kg.

Garantija – 5 metai.

Lovos pagrindas – grotelės.

Parašykite atsiliepimą