Katalogas
Čiužinys HILDING RUMBA MEDICOTT VELUR ~22 cm
399,00 €
Čiužinys HILDING RUMBA MEDICOTT VELUR ~22 cm
  • Čiužinys HILDING RUMBA MEDICOTT VELUR ~22 cm

Čiužinys HILDING RUMBA MEDICOTT VELUR ~22 cm

399,00 €
Išmatavimai
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Minkštas.
Zonos
7 anatominės zonos.
Aukštis
22 cm.

Hilding Rumba Medicott Velur“ – tai minkštas, septynių anatominių kietumo zonų, skandinaviškas, viskoelastinis čiužinys, pasižymintis puikia oro cirkuliacija.

Čiužinio pagrindą sudaro didelio elastingumo putų poliuretanas „Velvet Touch“, kuris išsiskiria nepaprastu elastingumu ir optimaliu kietumu, taip idealiai papildydamas minkštesnę viskoelastinę medžiagą „Visco“. Čiužiniui būdingos termoreguliacinės savybės: vasarą ant jo miegodami nesušilsite, o žiemą nesušalsite.

Pagrindinę čiužinio dalį sudaro 7 cm storio viskoelastinės medžiagos „Visco“ sluoksnis ir 12,5 cm storio profiliuotas „Velvet Touch“ HR putų poliuretano sluoksnis. Miegodami ant šio čiužinio pajusite, kaip Jūsų kūnas atsipalaiduoja.

Nuvelkamas užvalkalas pagamintas iš „Medicott Velur“ antialerginio audinio, kuris ne tik natūraliu būdu (nenaudojant chemijos) kovoja su nepageidaujamomis bakterijomis, bet ir reguliuoja kūno temperatūrą, o taip mažina ir žmogaus prakaitavimą. Pasirinkdami užvalkalą  „Medicott Velur“, įgysite papildomo minkštumo, nes pačiame užvalkale yra viskoelastinės medžiagos. Be to, užvalkalas dalinasi į 2 dalis, kas leidžia Jums skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės. Visa tai garantuoja aukščiausią higieną kiekvienam šio čiužinio savininkui!

Šis čiužinys – vertinantiems aukščiausią komfortą, inovacijas bei kokybę, perteiktą per sukauptą 75-erių metų gamintojo patirtį. Čiužinio gamyboje naudojami užvalkalo audiniai atitinka tarptautinį Öko-Tex 100 standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Čiužiniui taikoma 15 metų garantija. Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui – švedų koncernui „Hilding Anders AB“, kuris veikia nuo 1939 metų.