Katalogas
Čiužinys BINGO ~14 cm
169,00 €
Čiužinys BINGO ~14 cm
  • Čiužinys BINGO ~14 cm
  • Čiužinys BINGO ~14 cm

Čiužinys BINGO ~14 cm

169,00 €
Išmatavimai
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Vidutinis / Kietas.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
90 kg
Garantija
2 metai
Aukštis
14 cm.

Bingo – tai patogus, ergonomiškas čiužinys, paaugusiam vaikui (nuo 3 metų iki 90 kg), su 2 cm aukščio viskoelastinio (memory) putų poliuretano sluoksniu. Čiužinys leidžia tolygiai paskirstyti kūno slėgį ir kūną palaiko tinkamoje padėtyje viso miego metu. Čiužinys ne per daug minkštas ir leidžia taisyklingai formuotis augančio vaiko stuburui, tačiau ir ne per daug kietas, todėl nenuspaudžia sunkesnių kūno vietų. Gamyboje naudojamos sertifikuotos, pralaidžios orui bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/ ir apsauginiu audiniu. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.

Čiužinio techninis aprašymas:

  • Viskoelastinė medžiaga (memory) (T-50kg/) – 2cm
  • Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-40 kg/)
  • Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 90kg
  • Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 14 cm
  • Garantija - 2 metai.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–4 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.