Katalogas
Ortopedinis Technogel čiužinys ARIAAA Soft ~25 cm, minkštas
2 890,00 €
Technogel ARIAAA Soft čiužinys - miegoimperija.lt
  • Technogel ARIAAA Soft čiužinys - miegoimperija.lt
  • Ortopedinis Technogel čiužinys ARIAAA Soft - miegoimperija.lt
  • Itališkas čiužinys Technogel ARIAAA Soft. Advence collection - miegoimperija.lt
  • Čiužinys Technogel Advanced ARIAAA Soft - miegoimperija.lt

Ortopedinis Technogel čiužinys ARIAAA Soft ~25 cm, minkštas

Prekės kodas: CCH000037
2 890,00 €
Išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 40-70 dienų
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Antialerginis(-ė)
Antialerginis(-ė)
Antibakterinis(-ė)
Antibakterinis(-ė)
Aukštis
25 cm
Garantija
10 metų garantija branduoliui (5 metai pilna ir 5 metai dalinė), 2 metai užvalkalui.
Kietumas
Minkštas.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg
Užpildas
Gelis, viskoelastinė medžiaga ir HR putų poliuretanas
Zonos
7 anatominės zonos.

Minkštas Technogel ARIAAA Soft čiužinys su 3 zonų 2 cm aukščio gelio sluoksniu ir viskoelastiniu (memory) putų poliuretanu paviršiuje. Novatoriškiausia Technogel čiužinių kolekcija ADVANCE pakelia neprilygstamo ergonominio komforto ir pažangaus temperatūros reguliavimo kartelę į dar aukštesnį lygį. 

Šį čiužinį rekomenduojame mėgstantiems minkštus čiužinius ir tiems, kam reikia ar nori papildomo ergonominio komforto ir dar didesnio temperatūros reguliavimo. Patirkite tą ypatingą jausmą!

Čiužinio aukštis ~25 cm.

Kietumas - minkštas.

Čiužinys vienpusis, nevartomas. Miegojimui numatyta pusė yra su gelio sluoksniu.

Sunkus. Čiužinys turi būti nešamas horizontaliai, prilaikant jį iš apačios prie kampų. Kai čiužinio plotis mažesnis už 100 cm, nešti turi 2 žmonės. Kai čiužinio plotis didesnis už 100 cm, nešti turi 4 žmonės. Pvz., šio 160x200 cm čiužinio su pakuote (kartonine dėže) ir palete, prie kurios pritvirtintas čiužinys transportavimui, bendras svoris yra ~103 kg.

3 zonų 2 cm storio Technogel gelio sluoksnis.

ARIAAA čiužinys tinka į lovas su reguliuojamomis grotelėmis.

Labai aukštos kokybės medžiagos čiužinio branduolyje, patobulintas ergonomiškas dizainas ir Technogel® paviršinis sluoksnis čiužinyje ARIAAA suteikia unikalų komfortą, tikslingai prisitaiko prie jūsų kūno ir novatoriškai reguliuoja temperatūrą ypač aukštam jūsų komforto lygiui ir geresniam miegui.

Mėgaukitės palaimintu miegu kiekvieną naktį, naudodamiesi išskirtinėmis Technogel® gelio savybėmis. ARIAAA čiužinys sujungia 3 zonų Technogel® sluoksnį ant viskoelastinio (memory) putų poliuretano su aukščiausios kokybės 7 zonų HR putų poliuretano sluoksniais, ypatingai gerai paskirsto slėgį, palaiko kūną taisyklingoje padėtyje miego metu. Ypatingas dėmesys skiriamas pečių ir dubens komforto zonoms.

Prestižiniame tarptautiniame mokslo žurnale „Physiology and Behaviour“yra paskelbtas tarptautinis Technogel produktų tyrimas. Šis tyrimas buvo atliktas bendradarbiaujant Turino Miego medicinos centrui ir Bazelio universiteto Chronobiologijos centrui. Klinikiniai tyrimai rodo, kad storas ir šilumą reguliuojantis „Technogel®“ sluoksnis leidžia užmigti 33% greičiau ir pailgina kokybišką gilų miegą iki 45%.

Technogel® – tai unikali „minkštai kieta“ medžiaga, kuri apjungia skysčio 3D deformaciją ir didelio elastingumo putų poliuretaną. Technogel® – tai visiškai nenuodinga ir stabili poliuretano medžiaga, kuri buvo sukurta medicininiais tikslais, tačiau vėliau ją imta naudoti įvairiose kitose srityse, nes ji visada gali suteikti papildomo komforto pojūtį.

Minkštas komfortas. Technogel ARIAAA Soft čiužinys skirtas žmonėms, kurie mėgsta minkštą pagrindą miegui. Viršutinio sluoksnio dizainas bokšteliais užtikrina maksimalų slėgio sumažinimą, nesvarbu, kokioje padėtyje gulite.

Patentuotas 2 cm TECHNOGEL® sluoksnis ir ventiliacinės angos. 2 cm Technogel® bokštelių dizaino čiužinio paviršius pagal kūno sudėjimą suteikia individualų komfortą. Inovatyvus bokštelių dizainas ir ventiliacinės angos padeda tolygiai paskirstyti slėgį ir užtikrina oro srautą, o tai pagerina termoreguliaciją ir garantuoja idealią kūno temperatūrą.

Ramus ir atpalaiduojantis miegas. Pasirinkę Technogel® čiužinį, jūs investuojate į savo gerovę. Technogel® formulė kokybiškam miegui be jokių kompromisų yra pagrįsta unikalia, patentuota gelio technologija. Klinikiniai tyrimai parodė, kad Technogel gelis sumažina kūno temperatūrą, leisdamas žymiai ilgiau miegoti giliai – taigi naktis bus dar ramesnė.

Šilumos reguliavimas. Mokslinėje literatūroje teigiama, kad dėl nukritusios odos temperatūros sumažėja medžiagų apykaita, todėl deguonies pareikalavimas iš audinių gali būti naudingas būtent tose vietose, kuriose dėl spaudimo oro apykaita ir taip jau prasta. Technogel® pasižymi dideliu šilumos laidumu (kur λ lygus 0.19 W/m*k°), lyginant su kitomis geromis izoliacinėmis medžiagomis, pvz., porolonu, ir sumažina kontaktinio paviršiaus temperatūrą (iki 2° C ar 3,5° F), nes žmogaus kūno išskiriamas karštis pasisikirsto dideliame gelio plote ir iš dalies išsisklaido, kas garantuoja gaivų ir atpalaiduojantį poilsį.

Vėdinimas ir vėsinimo technologija. Technogel® pasižymi ypatingomis šiluminėmis savybėmis, kurios sukuria maloniai gaivų, vėsinantį pojūtį, susilietus su kūnu. Norint optimizuoti tiek vėdinimą, tiek 3D deformaciją, buvo sukurtas specialus Technogel® paviršiaus dizainas. Šiame novatoriškame dizaine yra ventiliacinės angos ir atviri oro kanalai, užimantys mažiausiai nuo 23% iki 36% paviršiaus (priklausomai nuo modelio) ir pasirūpinantys puikia oro apykaita bei suteikiantys optimalų drėgmės išgarinimą. Dėl didelio šilumos laidumo ir bokštelių struktūros gelis sugeria ir efektyviai išsklaido šilumos perteklių. Dėka unikalių šiluminių savybių Technogel® leidžia patirti malonų vėsos pojūtį. Taip sukuriama optimali miego aplinka, kad miegas būtų dar geresnis!

Inovatyvus 3D pritaikymas. Atlikdami didelį tobulinimo darbą, mokslininkai sukūrė Technogel® – gelio derinį, kuris trimis dimensijomis prisitaiko prie jūsų kūno kontūrų ir reaguoja į jėgas skirtingai nei porolonas, nes deformuojasi visomis trimis kryptimis. Jautrios kūno dalys, tokios kaip stuburas ir sąnariai yra tinkamai palaikomos, atpalaiduojamos reikalingiausiose vietose, dėl to pagerėja kraujo apytaka. Be to, dėl lėto gelio grįžtamumo Technogel® puikiai mažina įtampą, o tai padeda sumažinti skausmą ir diskomforto pojūtį, pagerinti kraujotaką ir odos audinių prisotinimą deguonimi.

Slėgio paskirstymas. Dėl savo unikalaus 3D prisitaikymo ir patentuoto gelio bokštelių dizaino Technogel® tolygiai paskirsto slėgį.

Prevencija nuo ligų. Miegant ant Technogel® čiužinio stipriai gerėja kraujo apytaka, todėl jis yra itin tinkamas žmonėms, turintiems kraujotakos sutrikimų ir ypač tiems, kurie kenčia nuo pragulų. Gelis, esantis čiužinio paviršiuje, veikia žmogaus odą 3D principu: apgaubdamas žmogaus odą iš visų pusių, gelis suteikia „antros odos“ jausmą. Kadangi didelė dalis kūno liečiasi su gelio medžiaga, esančia čiužinio paviršiuje, taigi beveik nelieka kūne užspaustų, nekvėpuojančių vietų, dėl to gerėja gulinčiojo kraujo apytaka.

Įrodytas efektyvumas. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad miegant ant Technogel® pailgėja gilusis miegas ir žymiai pagerėja miego tęstinumas. Rezultatas – padidėjusi visapusiška gerovė.

Patvarumas. Technogel® visiškai nėra lakių medžiagų, todėl jo sudėtinės dalys negali laisvai dalintis ir judėti, taigi nesukeliamas medžiagų skaidymasis. Gelis nesukietėja ir nepasensta, o išlaiko mechanines ir elastines savybes. Antialerginis paviršius Technogel®, jos apsauginė plėvelė (abu biologiškai suderinami, pagal ISO 10993-5-1-10 normas) ir visi naudojami audiniai (patvirtinti, pagal griežtus Oeko Tex standartus) yra hipoalerginiai ir užtikrina, kad paviršius, ant kurio gulės jūsų kūnas, bus higieniškas.

Aukščiausi standartai. Jūsų gerovė yra Technogel® gamintojo prioritetas. Štai kodėl Technogel® gaminiai atitinka aukščiausius kokybės, dizaino ir naudojamų medžiagų standartus.

Tik naudodami originalius Technogel® čiužinius, mėgausitės pabudę atsipalaidavusiu kūnu ir protu! Technogel® ir laidžių orui aukštos kokybės šaltų putų sąveika sukuria ypač patogią miego aplinką, nes neleidžia kauptis karščiui.

Unikalus Technogel®, turintis galimybę deformuotis trimis kryptimis, yra derinamas su aukščiausios kokybės septynių zonų putų poliuretano čiužiniu, todėl pasiekiamas maksimalus čiužinio prisitaikymas prie kūno ir unikalus komfortas.

Maža to, čiužinys yra ergonomiškas gaminys, padedantis išlaikyti taisyklingą kūno laikyseną. Pasaulyje pripažinti ortopedai rekomenduoja šį gaminį žmonėms, turintiems nugaros ar kaklo skausmus. Kliniškai įrodyta, kad miegant ant Technogel® čiužinio bei Technogel® ortopedinės pagalvės, stipriai sumažėja arba ilgainiui iš viso išnyksta nugaros bei galvos skausmai. Tyrimai atlikti Turino universitete įrode, jog ilgoji REM miego fazė dar prailgėja miegant ant Technogel®, kas leidžia pabusti žvaliam ir pailsėjusiam, nes būtent ilgoji miego fazė ir įtakoja mūsų savijautą atsikėlus!

Poilsis nakties miego metu turi teigiamą poveikį Jūsų kūnui ir lemia Jūsų gyvenimo kokybę. Tinkamas čiužinys turėtų prisitaikyti prie Jūsų kūno. Technogel® čiužiniai buvo sukurti taip, kad suteiktų puikią ergonominę atramą, todėl miegant, stuburas optimaliai išsitiesia.

Užvalkalai. Technogel® čiužinių užvalkalai pasižymi aukšta kokybe ir geromis higieninėmis savybėmis, išryškina geriausias gelio savybes ir užtikrina puikų jausmą liečiant čiužinį. 4 rankenos palengvina čiužinio apsukimą.

Į čiužinio sudėtį įeina vienas "žiemos" ir vienas "vasaros" užvalkalas - tai 2 atskiros viršutinės išorinio užvalkalo dalys, kurios sujungtos užtrauktukais su viena apatine užvalkalo dalimi. Abu gali būti nuimami po vieną arba abu iš karto, atsegus užtrauktukus. Esant reikalui, galima nuimti žiemos užvalkalą paliekant vasaros - taip bus geriau jaučiamas Technogel gaivumas. 

Bokštelio dizaino žiemos užvalkalas yra lengvai daigstytas, tankis 600 g/m². Jo sudėtis: 17% viskozės, 82% poliesterio, 1% elastano.

Vasaros užvalkalas yra plonesnis, tos pačios spalvos kaip žiemos, nedaigstytas. Jo sudėtis: 23% viskozės, 76% poliesterio, 1% elastano.

Išorinio užvalkalo apatinė dalis ir šonai pagaminti iš 100% poliesterio.

Visos išorinio užvalkalo dalys skalbiamos 30°C temperatūros vandenyje arba valomas sausu cheminiu būdu.

Vidinis nenuimamas užvalkalas pagamintas iš 35% medvilnės ir 65% poliesterio (gali būti ir kitokios sudėties).

Technogel gaminiai atsparūs dulkių erkutėms bei kitiems buitiniams alergenams.

Garantija. Čiužinio branduoliui suteikiama 10 metų garantija (pilna 5 metų garantija plius dalinė garantija dar 5 metams - nuo šeštų metų čiužinio vertei kas metus mažėjant po 20%). Čiužinio užvalkalui suteikiama 2 metų garantija. 

Pagaminta Italijoje, skiriant ypatingą dėmesį detalėms, naudojant puikias technines ir inovacines medžiagas, leidžiančias sukurti didesnį komfortą. Technogel® čiužiniai sujungia pažangiausias gamybos technologijas ir italų rankų darbo įgūdžius.

Čiužinį dėti tik ant medinių ar klijuotos faneros grotelių, kuriose tarpelis tarp lentelių turi būti ne didesnis kaip 5 cm. Ant LMD plokštės ar kito lygaus pagrindo šio čiužinio naudoti negalima.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apsukti čiužinį (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu bent kartą per 6 mėn.) – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Atvežimo terminas: 40–70 dienų. Užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)