Čiužinys IVA ECO ~ 10 cm

IVA – vientisas, kokybiškas putų poliuretano čiužinys. Čiužinys yra pralaidus orui, turintis ortopedinių savybių ir ilgaamžis. Čiužinį galima naudoti iš abiejų pusių. Tinka miegoti vaikams ir jaunuoliams.

73,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Užvalkalas
Kiekis

Putų poliuretanas – žmogui ir aplinkai draugiška medžiaga, kurios tankis 25 kg/m3. Čiužinį galima naudoti iš abiejų pusių. Tinka miegoti vaikams ir jaunuoliams. Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas čiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti visapusišką higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 °C temperatūroje. Garantija – 24 mėnesiai. Aukštis ~10 cm.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis groteles su/be padėčių nustatymu. Reguliariai apsukdami, prailginsite čiužinio tarnavimo laiką.

SVARBU: dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas:  prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas po užsakymo suderinimo (apmokant grynais pinigais) arba po apmokėjimo per banką. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Moravia Comfort

Charakteristikos

Aukštis
10 cm
Kietumas
Vidutinis / Kietas.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
70 kg
Garantija
2 metai.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys MAJUS ~11 cm

MAJUS – tai elastingas čiužinys iš dviejų skirtingų sudėčių bei tankių pjaustyto putų poliuretano derinio, sukurtas specialiai vaikams ir paaugliams. Čiužinys suteikia augančiam stuburui taisyklingą atramą ir leidžia vaikui ilsėtis tinkamoje padėtyje visą naktį. Čiužinys pagamintas iš orui pralaidžių medžiagų, dėl to miegantysis naktį nesuprakaituos.

Parašykite atsiliepimą

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: