Katalogas
Čiužinys SANDUS ~24 cm
289,00 €
Spyruoklinis Multipocket čiužinys Sandus.
  • Spyruoklinis Multipocket čiužinys Sandus.
  • Čiužinys SANDUS ~24 cm

Čiužinys SANDUS ~24 cm

Prekės kodas: CCC000953
289,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2–20 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
24 cm
Garantija
3 metai.
Kietumas
Minkštesnis / Vidutinis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
110 kg
Spyruoklės
Multipocket (mikro kišeninės)
Zonos
7 anatominės zonos.

Tai dvipusis čiužinys, kuris iš vienos pusės yra padengtas plonu HR putų poliuretano ir unikalios, patentuotos, viskoelastinės medžiagos „VISCOSOYA“ sluoksnių derinio. Jos atvirų porų struktūra  puikiai praleidžia orą ir išgarina drėgmės perteklių. Natūralus sojų aliejaus ekstraktas esantis medžiagoje, suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo čiužiniui. Viskoelastinė medžiaga pasižymi spaudimą mažinančiu poveikiu. Reaguodama į žmogaus kūno šilumą, minkštėja ir elastingai prisitaiko prie kūno farmų, bei leidžia jam išlikti taisyklingoje padėtyje.

Tuo tarpu, kita čiužinio pusė padengta atvirų porų, didelio elastingumo HR putų poliuretanu.

Medžiagų derinys naudojamas čiužinio gamyboje leidžia jam ilgą laiką išlikti patogiam, elastingam, palaikančiam stabilią oro cirkuliaciją. Čiužinys naudojamas iš abiejų pusių. Jam reikalingas tvirtas, orui pralaidus lovos pagrindas arba grotelės be padėčių nustatymo.

Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, orui laidžios bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos. Čiužinys tinka tiems, kurie miegui renkasi vidutinio kietumo pagrindą.

Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m2Skalbiamas iki 40°C. Galima rinktis iš 5 užvalkalo audinių. Pasirenkant užvalkalą, bus nurodyta audinio sudėtis.

Užvalkalas lengvai nusiima atsegus užtrauktuką, kuris juosia visas 4 čiužinio kraštines. Užtrauktukas dalina užvalkalą į dvi atskiras dalis.

Čiužinio branduolį sudaro:

  • Viskoelastinė medžiaga “VISCOSOYA“ (tankis 55kg/m3) – 4 cm.
  • Padidinto elastingumo HR putų poliuretanas (tankis 37 kg/m3) - 2 cm.
  • Neaustinė kamšytinė medžiaga.
  • 7 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių sistema.
  • Neaustinė kamšytinė medžiaga.
  • Padidinto elastingumo HR putų poliuretanas (tankis 37 kg/m3) - 3 cm.

Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 110 kg.

Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 24 cm.

Čiužinys – dvipusis.

Garantija – 3 metai.

Gamintojas: aukščiausios kokybės čiužinių gamintojas su prekiniu ženklu Auraplus (Lietuva).

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (2-20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)