Katalogas
Čiužinys LAGŪNA ~24 cm
339,00 €
Spyruoklinis Multipocket čiužinys Lagūna.
  • Spyruoklinis Multipocket čiužinys Lagūna.
  • Čiužinys LAGŪNA ~24 cm

Čiužinys LAGŪNA ~24 cm

Prekės kodas: CCC000551
339,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2–20 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
24 cm
Garantija
3 metai.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg
Zonos
7 anatominės zonos.

Lagūna – tai modernus Multipocket spyruoklių sistemos čiužinys, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir skirtas įnoringiausiems. Vienas iš labiausiai mėgiamų čiužinių.

Multipocket spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje. Dėl žymiai didesnio spyruoklių skaičiaus čiužinys geriau prisitaiko prie kūno, išlaiko didesnį svorį ir yra ilgaamžiškesnis.

Tai dvipusis čiužinys, kuriame iš vienos pusės yra: 1 cm kokoso pluoštas ir  3 cm profiliuotas latekso sluoksnis, o iš kitos pusės - 1 cm kokoso pluošto ir  3 cm padidinto elastingumo HR putų poliuretano derinys.

Toks čiužinio sistemos bei sudedamųjų dalių derinys leidžia čiužiniui išlikti tvirtam ir itin elastingam. Viena čiužinio pusė yra truputį kietesnė, nei vidutinio minkštumo, kita irgi kietesnė, bet labiau elastinga. Tai čiužinys mėgstantiems kietesnį miego pagrindą maksimaliam kūno komfortui.

Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m2Skalbiamas iki 40°C. Galima rinktis iš 6 užvalkalo audinių. Pasirenkant užvalkalą, bus nurodyta audinio sudėtis.

Užvalkalas lengvai nusiima atsegus užtrauktuką, kuris juosia visas 4 čiužinio kraštines. Užtrauktukas dalina užvalkalą į dvi atskiras dalis. 

Čiužinio branduolį sudaro:

  • Profiliuotas lateksas (tankis 65 kg/m3) - 3 cm.
  • Kokoso pluoštas – 1 cm.
  • 7 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių sistema.
  • Kokoso pluoštas – 1 cm.
  • Padidinto elastingumo HR putų poliuretanas (tankis 37 kg/m3) – 3 cm.

Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 120 kg.

Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 24 cm.

Čiužinys – dvipusis.

Garantija – 3 metai.

Gamintojas: aukščiausios kokybės čiužinių gamintojas su prekiniu ženklu Auraplus (Lietuva).

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-5 cm.

Čiužinys Lagūna netinka dvigulėse lovose, kuriose yra patalynės dėžė su dvejomis viengulėmis grotelėmis, kurios pasikelia iš šono iki lovos vidurio (jei pastoviai (1-2 kartus per dieną) darinėjama patalynės dėžė)!

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Čiužinys Lagūna netinka lovose, kuriose yra patalynės dėžė su pakėlimo mechanizmu iš šono iki lovos vidurio (dvigulėse lovose su dvejomis grotelėmis)!

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (2-20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)