Čiužinys ROJUS-32, čiužiniai Druskininkuose
  • Čiužinys ROJUS-32, čiužiniai Druskininkuose
  • Kieti čiužiniai

Čiužinys ROJUS-32, ~24 cm

Rojus-32 - idealus pasirinkimas mėgstantiems iš vienos pusės kietesnį, iš kitos - minkštesnį čiužinį.

286,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Dvipusis mikrospyruoklinis čiužinys, h~24 cm

Skirtas žmonėms, sveriantiems iki 130 kg.

Garantija - branduoliui 5 metai, užvalkalui 2 metai.

Šis čiužinys yra iš "Miego imperijos" kolekcijos. Tai reiškia, kad čiužinio gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios visus Europos Sąjungos standartus. Čiužinys pagamintas iš patikimų, ilgaamžių, pralaidžių orui bei žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų. 

Čiužinys Rojus-32 - tai labai kokybiškas, vienoje pusėje kietokas, itin prabangus, patikimas, patogus, ergonomiškas, vienoje pusėje kietas, palaikantis vėsą, o kitoje pusėje vidutinio minkštumo, palaikantis šilumą čiužinys.

Šiame čiužinyje pagrindinė atrama kūnui yra mikrokišeninių nepriklausomų spyruoklių (Mikropocket) blokas (1 m2 yra net ~500 spyruoklių), kuriame kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos ir svorio bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį spaudimo taškuose. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui, judesys nepersiduoda kitam. Šis mikrospyruoklių blokas dar geriau prisitaiko prie žmogaus kūno nei kišeninių spyruoklių blokas (pocket). Šis mikrospyruoklių blokas ypač tinka didelio svorio žmonėms.

Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, todėl čiužinys ypatingai tylus.

Čiužinys ypatingas tuo, kad vieną čiužinio pusę sudaro 2 cm aukščio kokoso pluoštas, kuris yra kietas, standus, užtikrina gerą oro pralaidumą, greitai šalina šilumą, lengvai išgarina čiužinyje susikaupusią drėgmę, todėl jame nesikaupia dulkių erkutės ir grybeliai. Ant kokoso tvirtinamas 250 g/m2 medvilnės sluoksnis. Po kokoso pluoštu įdėtas padidinto elastingumo 2 cm aukščio 42 kg/m2 putų poliuretano sluoksnis, kuris prideda elastingumo ir truputį minkštumo. Kitą čiužinio pusę sudaro 2 cm aukščio lateksas, kuris iškart tobulai prisitaiko prie jūsų kūno formos. Atvirų porų latekso struktūra ir papildomas latekso lapų profiliavimas užtikrina gerą oro pralaidumą, padeda lengvai išgarinti čiužinyje susikaupusią drėgmę, todėl jame nesikaupia dulkių erkutės ir grybeliai. Lateksas šiai dienai vis dar išlieka viena iš geriausių savo savybėmis medžiagų čiužinių gamyboje. Po lateksu įdėtas padidinto elastingumo 2 cm aukščio 42 kg/m2 putų poliuretano sluoksnis, kuris prideda elastingumo ir truputį kietumo.

Ant kietosios ir vėsesnės pusės rekomenduojama miegoti šiltuoju metų laiku, ant kitos - bet kuriuo metų laiku.

Visos šios savybės kartu su mikrospyruoklių bloko savybėmis sukuria fantastinį pagrindą miegojimui. Ne veltui jam suteikėme Rojaus pavadinimą.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio (audinio tankis ~270 g/m2), kurį malonu liesti ir kurio sudėtyje yra medvilnės. Iš abiejų pusių daigstytas su 250-300 g/m2 antialergine putlia medžiaga. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba užvalkalas yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40C temperatūroje.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-4 cm.

Reguliariai apversdami ar apsukdami čiužinį, prailginsite jo tarnavimo laiką.

SVARBU: dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas:  užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 600 70714 arba el. paštu info@miegoimperija.lt

Miego imperija

Charakteristikos

Aukštis
24 cm.
Kietumas
Minkštesnis / Kietesnis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
130 kg
Garantija
5 metai.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys OPERA ~26 cm

Čiužinys OPERA – tai maksimalus natūralių medžiagų rinkinys ir ideali jų kombinacija.

Parašykite atsiliepimą