Katalogas
Čiužinys HILDING MAKARENA Elips ~26 cm
449,00 €
Čiužinys HILDING MAKARENA
  • Čiužinys HILDING MAKARENA
  • Čiužinys HILDING MAKARENA Elips

Čiužinys HILDING MAKARENA Elips ~26 cm

Prekės kodas: CCC001294
449,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–35 dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
26 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Vidutinis / Minkštas.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
140 kg
Spyruoklės
Multipocket (mikro kišeninės)
Zonos
7 anatominės zonos

Hilding Makarena Elips – tai prabangus, 7 anatominių zonų, pasižymintis sveikatą tausojančiomis savybėmis Mikropocket spyruoklių čiužinys su lateksu ir viskoelastine medžiaga, mėgstantiems komfortiškus minkštesnius ir vidutinio kietumo čiužinius. Šis čiužinys – vertinantiems aukščiausią komfortąinovacijas bei kokybę.

Po daugybės testų ir tyrimų čiužiniui Hilding Makarena suteiktas medicininio gaminio statusas.

7 anatominių zonų sistema labai efektyviai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja stuburą ir raumenis. Kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį, o skirtingo kietumo 7 anatominės zonos kūną priima optimaliai - taip kūnas atsipalaiduoja maksimaliai! Todėl žmogus rečiau vartosi, giliau miega ir geriau pailsi.

Kuriant čiužinį pasinaudota novatoriškomis Multipocket (~512 spyruoklių 1 kv.m) spyruoklių savybėmis - kiekviena spyruoklė yra atskiroje kišenėje ir atskirai reaguoja į kūno svorį, suteikdama tvirtą atramą. Skirtingo kietumo spyruoklės sudaro 7 anatomines zonas. Kiekviena jų skirta tenkinti skirtingų kūno dalių poreikius.

Iš vienos čiužinio pusės yra 4,5 cm latekso sluoksnis (vidutinio kietumo pusė), kuris padidina branduolio elastingumą ir užkerta kelią bakterijų veisimuisi, iš kitos - 4,5 cm viskoelastinė medžiaga Visco (minkštesnė pusė), kuri prisitaiko prie kūno formų ir sumažina raumenų įtampą. Taigi čiužinio pusės skiriasi kietumu ir patogumo lygiu. 

Nuvelkamas, prabangus, švelnus ir minkštas kaip šilkasantialerginis ir antibakterinis užvalkalas Elips garantuoja didelį elastingumą, dėl ko kaskart prisitaiko prie kūno sudėjimo per visą čiužinio paviršių. Užvalkalas dalinasi į 2 dalis, kas leidžia skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės. Užvalkalą juosia 3D juostelė, kuri gerina oro cirkuliaciją ir užtikrina čiužinio branduolio ventiliaciją. Čiužinio kraštuose esančios rankenos leidžia patogiai paimti ir pakelti čiužinį. Nuvelkamas užvalkalas skalbiamas iki 60°C. Visa tai garantuoja aukščiausią higieną miegančiajam.

Čiužinio aukštis ~26 cm.

Kietumas - minkštesnis/vidutinis.

Branduolys - Multipocket (mikro kišeninės) spyruoklės.

Zonos - 7 anatominės zonos.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui max iki 140 kg.

Garantija - 2 metai.

Pakuotė. Čiužinys ištiestas - pilna pakuotė.

Spyruoklių kokybę garantuoja DIN EN ISO 9001 sertifikatas.

Užvalkalo audinys atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Gaminamas tik standartinių išmatavimų.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–35 dienos).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt