• Sumažinta kaina

Čiužinys HILDING FLAMENCO Velvet ~24 cm

Abi, vidutinio kietumo, čiužinio pusės užtikrina papildomą viso čiužinio elastingumą. Jų struktūra leidžia orui ir šilumai laisvai cirkuliuoti, todėl čiužinys "kvėpuoja" ir greitai išgarina drėgmę. Skirtingos čiužinio pusės palieka skirtingus įspūdžius ir leidžia prisitaikyti čiužinį pagal individualius poreikius.

309,00 EUR
253,38 EUR Sutaupote 18%
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Iš pirmo žvilgsnio skirtumas tarp "Multipocket" spyruoklių ir "Pocket" kišeninių spyruoklių gali būti nedidelis. Vis dėlto geriau įsižiūrėjus matyti, kad "Multipocket" spyruoklė yra mažesnio skersmens. Tiesiog jų kiekviename čiužinio kvadratiniame metre yra daugiau. Kiekviena maža spyruoklė veikia atskirai, todėl per visą čiužinio paviršių turime daugiau atramos taškų. Be to, pritaikėme skirtingo kietumo spyruokles, kad sukurtume 7 skirtingas anatomines zonas, atitinkančias kiekvienos kūno dalies poreikius.

Papildomai vienoje "Flamenco" pusėje pritaikėme profiliuotą latekso sluoksnį, kitoje pusėje - didelio elastingumo HR putų poliuretano sluoksnį.

Nepriklausomai nuo to, kurią čiužinio pusę pasirinksi, abi užtikrins papildomą viso čiužinio elastingumą. Jų struktūra leidžia orui ir šilumai laisvai cirkuliuoti, todėl čiužinys "kvėpuoja" ir greitai išgarina drėgmę. Skirtingos čiužinio pusės palieka skirtingus įspūdžius ir leidžia prisitaikyti čiužinį pagal individualius poreikius.

Nuvelkamas antialerginis užvalkalas "Velvet" - nepaprastai minkštas ir malonus paliesti, su inovatyvia "Purotex" technologija. Tai technologija, kai gamybos procese panaudojami natūralūs probiotikai. Užvalkale įsiūtos mikrokapsulės su probiotinėmis bakterijomis garantuoja sveiką miegą. Kapsulės pamažu eižėja išlaisvindamos probiotikus, kurie naikina alergenus, sukeliančius astmą ar alergiją dulkėms. 3D juostelė, esanti aplink čiužinį, gerina oro cirkuliaciją. Užvalkale įsiūtos rankenos patogiam čiužinio apvertimui lovoje. Užvalkalo skalbimo temperatūra - iki 60 laipsnių. 

Vakuumo pakuotė, patogu transportuoti.

Gaminamas tik standartinių išmatavimų.

Atvežimo terminas:  užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 600 70714 arba el. paštu info@miegoimperija.lt

Hilding

Charakteristikos

Aukštis
24 cm.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Zonos
7 anatominės zonos.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys ROJUS ~24 cm

Rojus – tai elastingas, puikiai prisitaikantis Multipocket spyruoklių čiužinys su naujausios kartos viskoelastinėmis medžiagomis, kurių gamyboje naudojamas nemodifikuotų sojų aliejaus ekstraktas. Čiužinys pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis.

Parašykite atsiliepimą