Katalogas
Čiužinys HILDING MELODY Hybrid ~19 cm
349,00 €
Čiužinys HILDING MELODY
  • Čiužinys HILDING MELODY
  • Čiužinys HILDING MELODY Hybrid
  • Čiužinys HILDING MELODY Hybrid

Čiužinys HILDING MELODY Hybrid ~19 cm

Prekės kodas: CCL000111
349,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–35 dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
19 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Kietesnis už vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
140 kg
Užpildas
Lateksas
Zonos
7 anatominės zonos.

Hilding Melody Hybrid – kietokas, antibakterinis ir antigrybelinis latekso čiužinys, kurio branduolys yra vientisas 18 cm lateksas, perforuotas taip, kad čiužinyje būtų 7 anatominės kietumo zonos bei puiki oro cirkuliacija. Tinka poroms, taip pat poroms, kai tarp asmenų yra didesnis svorio skirtumas, žmonėms, kurie turi stuburo problemų, ir senjorams. Šis čiužinys – vertinantiems aukščiausią komfortą ir klasiką.

7 anatominių zonų sistema labai efektyviai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja stuburą ir raumenis, idealiai prilaiko kūną. Kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį, o skirtingo kietumo 7 anatominės zonos kūną priima optimaliai - taip kūnas atsipalaiduoja maksimaliai! Todėl žmogus rečiau vartosi, giliau miega ir geriau pailsi. 

Lateksas - ypatingai elastinga ir puikiai prisitaikanti medžiagaatlaikanti gerokai didesnį kūno svorį. Visas branduolys turi skirtingo diametro skylutes, taip suformuodamas skirtingas anatomines zonas ir oro kanalus puikiai oro ventiliacijai - taip tolygiai paskirstomas svoris, šiluma, drėgmė ir oro srautai ir suteikiama tinkama miego higiena. Didelis latekso tankis užtikrina patvarumą, ilgaamžiškumą ir optimalų elastingumą, todėl čiužinys Melody bus geras pasirinkimas didesnio svorio asmenims, sveriantiems net iki 140 kg.

Nedygsniuotas trikotažinis užvalkalas Hybrid su papildomomis tamprumo savybėmis garantuoja puikų vėdinimą ir yra atsparus audinio pumpuravimuisi. Dėl nedidelio svorio ir dviejų patogių rankenų čiužinį lengva apversti. Užvalkalas nuvelkamas, skalbimo temperatūra – iki 60°C. Užvalkalą juosia 3D juostelė, kuri gerina oro cirkuliaciją ir užtikrina čiužinio branduolio ventiliaciją. Užvalkalas dalinasi į 2 dalis - tai leidžia skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės.

Čiužinio aukštis ~19 cm.

Branduolys - perforuotas 18 cm aukščio 20% natūralaus ir 80% sintetinio latekso blokas.

Zonos - 7 anatominės zonos.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui max iki 140 kg.

Garantija - 2 metai.

Užvalkalo audinys atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Čiužinys pristatomas vakuumo pakuotėje susuktas - patogu parsivežti lengvąja mašina. Čiužinys po išpakavimo pilną aukštį įgyja per 72 val., bet miegoti ant jo galima iškart.

Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo ar reguliuojamas groteles. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm. Laikantis čiužinio priežiūros taisyklių, tinka ir ant plokštės.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Gaminamas tik standartinių išmatavimų.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–35 dienos).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt