Katalogas
Čiužinys BLUE CHILDREN vaikams ir paaugliams ~ 12 cm
160,65 €
−15%
189,00 €
Čiužinys BLUE CHILDREN vaikams
  • Čiužinys BLUE CHILDREN vaikams
  • Čiužinys BLUE CHILDREN

Čiužinys BLUE CHILDREN vaikams ir paaugliams ~ 12 cm

Prekės kodas: CCB000077
160,65 €
−15%
189,00 €
Išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–40 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
12 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
70 kg
Spyruoklės
Mini-Bonnell (kūginės) 7 cm

Čiužinio pagrindas sudarytas iš standaus mini kūginių spyruoklių bloko. Čiužiniuose naudojamos spyruoklės yra sertifikuotos TÜV standartu. „TÜV“ – (vokiškai – „Technischer Überwachungsverein“) tai Vokietijos techninės kokybės tikrinimo įmonių asociacija, kurios darbas yra užtikrinti įvairiausių produktų saugumo standartus. „TÜV“ ženklu pažymėti produktai atitinka griežtus Vokietijos saugumo standartus, kurie yra skirti apsaugoti žmones ir aplinką nuo neigiamo poveikio.

Ilgaamžis, orui pralaidus ir elastingas 2 cm putų poliuretanas apgaubia čiužinio pagrindą iš abiejų pusių. Putų poliuretano medžiaga, kurios medžiagos tankis yra 25-35 kg/m3.

Antialerginis, apsaugantis nuo dulkių erkučių, nuvelkamas, daigstytas, trikotažinis čiužinio užvalkalas pagamintas pagal patentuotą, specialią"Sensity" technologiją iš 50% viskozės ir 50% poliesterio, skalbiamas iki 40 °C temperatūroje.

Rekomenduojame vaikams iki 70 kg.

Suteikiama 2 metų garantija.

Pagaminta Hilding koncerne (Švedija).

Oeco-Tex® – šiuo sertifikatu žymimos saugios, nuodingų lakiųjų dalelių į aplinką neskleidžiančios medžiagos. Produktai, pažymėti ženkleliu „Pasitikėjimas tekstile“, garantuotai neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Tai labai svarbu tekstilėje, skirtoje kūdikiams.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm. Bet laikantis čiužinio priežiūros taisyklių, šį čiužinį galima dėti ir ant plokštės.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: nestandartiniai dydžiai negalimi.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–40 dienų). Čiužinys bus vakumuotas.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)