Katalogas
Čiužinys BLUE CHILDREN vaikams ir paaugliams ~ 12 cm
119,00 €
Čiužinys BLUE CHILDREN
  • Čiužinys BLUE CHILDREN
  • Čiužinys BLUE CHILDREN vaikams

Čiužinys BLUE CHILDREN vaikams ir paaugliams ~ 12 cm

Prekės kodas:C3510002
119,00 €
Išmatavimai
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
60 kg
Garantija
2 metai.
Aukštis
12 cm

Čiužinio pagrindas sudarytas iš standaus kūginių spyruoklių bloko. Čiužiniuose naudojamos spyruoklės yra sertifikuotos TÜV standartu. „TÜV“ – (vokiškai – „Technischer Überwachungsverein“) tai Vokietijos techninės kokybės tikrinimo įmonių asociacija, kurios darbas yra užtikrinti įvairiausių produktų saugumo standartus. „TÜV“ ženklu pažymėti produktai atitinka griežtus Vokietijos saugumo standartus, kurie yra skirti apsaugoti žmones ir aplinką nuo neigiamo poveikio.

Ilgaamžis, orui pralaidus ir elastingas putų poliuretana apgaubia čiužinio pagrindą iš abiejų pusių. Putų poliuretano medžiaga, kurios medžiagos tankis yra 25-35 kg/m3.

Antialerginis, apsaugantis nuo dulkių erkučių, nuvelkamas, daigstytas, trikotažinis čiužinio užvalkalas pagamintas pagal patentuotą, specialią"Sensity" technologiją iš 100% PES, skalbiamas iki 40 °C temperatūroje.

Rekomenduojame vaikams iki 60 kg.

Suteikiama 2 metų garantija.

Pagaminta Hilding koncerne (Švedija).

Oeco-Tex® – šiuo sertifikatu žymimos saugios, nuodingų lakiųjų dalelių į aplinką neskleidžiančios medžiagos. Produktai, pažymėti ženkleliu „Pasitikėjimas tekstile“, garantuotai neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Tai labai svarbu tekstilėje, skirtoje kūdikiams.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis groteles su/be padėčių nustatymu, bet tinka ir ant plokštės. Reguliariai apsukdami, prailginsite čiužinio tarnavimo laiką.

Atvežimo terminas:  prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.