Katalogas
Čiužinys OMEGA ~20 cm
199,00 €
Čiužinys OMEGA ~20 cm
  • Čiužinys OMEGA ~20 cm
  • Čiužinys OMEGA ~20 cm

Čiužinys OMEGA ~20 cm

199,00 €
Išmatavimai
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–25 dienas
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Minkštesnis / Kietesnis.
Zonos
7 anatominės zonos.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
100 kg
Garantija
3 metai.
Aukštis
20 cm.

Omega – tai kokybiškas, dvipusis spyruoklinis čiužinys su galimybe rinktis kietesnį arba minkštesnį pagrindą miegui.

Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų kišeninių (Pocket) spyruoklių, kurios iš vienos pusės yra padengtos kokoso pluošto plokšte. Šios medžiagos labai svarbi savybė yra išskirtinis laidumas orui ir standumas, taip pat kokoso plaušas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl ilgą laiką išlieka tvirtas ir elastingas. Kita čiužinio pusė padengta padidinto elastingumo putų poliuretano lakštu. Šis čiužinys vertinamas dėl savo elastingumo ir ortopedinių savybių. Čiužinį galima naudoti iš abiejų pusių, tačiau reikalingas tvirtas orui pralaidus lovos pagrindas arba grotelės be padėčių nustatymo.

Tai universalus čiužinys tinkantis žmonėms, kuriems patinka kietesnė lova ir tiems, kurie teikia pirmenybę minkštesniai, tereikia čiužinį apversti. Jis pasižymi puikia ventiliacija, todėl ilsėtis ant čiužinio su kokoso užpildu nebūna per karšta.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200g / m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.

Čiužinio branduolį sudaro:

  • Medvilnės sluoksnis 1 kv./m. - 250 gr.
  • Kokoso pluošto sluoksnis – 2 cm.
  • Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR, kurio tankis 42 kg/m3 - 2 cm.
  • Spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius. Pocket 7 zonų 1 kv./m2 - 240 vnt.
  • Veltinio sluoksnis - 5 mm.
  • Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR, kurio tankis 37 kg/m3 - 3 cm.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui – 100kg.

Garantija – 3 metai.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-4 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.