• Sumažinta kaina
  • Subalansuotas čiužinys

Čiužinys MAGIJA-36, ~20 cm

MAGIJA-36 - idealus pasirinkimas ieškantiems truputį kietesnio nei vidutinis čiužinys.

241,00 EUR
204,85 EUR Sutaupote 15%
Su PVM
Išmatavimai
Užvalkalas
Kiekis

Dvipusis spyruoklinis čiužinys, h~20 cm

Skirtas žmonėms, sveriantiems iki 100 kg.

Garantija - branduoliui 5 metai, užvalkalui 2 metai.

Šis čiužinys yra iš "Miego imperijos" kolekcijos. Tai reiškia, kad čiužinio gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios visus Europos Sąjungos standartus. Čiužinys pagamintas iš patikimų, ilgaamžių, pralaidžių orui bei žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų. 

Čiužinys MAGIJA-36 - tai labai kokybiškas, truputį kietesnis nei vidutinis čiužinys, turintis labai gerą ventiliaciją, tinkantis guldyti ir ant plokštės.

Šiame čiužinyje pagrindinė atrama kūnui yra jau klasikiniu tapęs 5 zonų kišeninių nepriklausomų spyruoklių (Pocket) blokas, kuriame kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos irsvorio bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį spaudimo taškuose. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui, judesys nepersiduoda kitam. Galima rinktis šį čiužinį ir be anatominių zonų, tuomet jis bus truputį kietesnis (pastabose nurodyti 'be zonų').

Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, todėl čiužinys ypatingai tylus.

Jis ypatingas tuo, kad abiejose čiužinio pusėse yra 2 cm aukščio padidinto elastingumo 2 cm aukščio 42 kg/m2 putų poliuretano sluoksniai, kurie čiužiniui suteikia elastingo ir stangrumo. Po jais įdėti 1,2 cm aukščio kokoso pluoštai, kurie yra kieti, standūs, užtikrina gerą oro pralaidumą, greitai šalina šilumą, lengvai išgarina čiužinyje susikaupusią drėgmę, todėl jame nesikaupia dulkių erkutės ir grybeliai.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio (audinio tankis ~250 g/m2), kurio sudėtyje yra medvilnės, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas su 300g/m2 antialergine putlia medžiaga. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba užvalkalas yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40C temperatūroje.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-4 cm. Bet šį čiužinį, dėl jo geros ventiliacijos, galima dėti ir ant plokštės, prisilaikant visų punktų, nurodytų čiužinio naudojimo instrukcijoje. 

Reguliariai apversdami ar apsukdami čiužinį, prailginsite jo tarnavimo laiką.

Charakteristikos

Aukštis
20 cm.
Kietumas
Kietas.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
100 kg
Garantija
5 metai.

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys MAGIJA-36, ~20 cm

MAGIJA-36 - idealus pasirinkimas ieškantiems truputį kietesnio nei vidutinis čiužinys.

Parašykite atsiliepimą