Katalogas
Čiužinys MAGIJA-30, ~22 cm
277,00 €
Kokosinis kietas fantastinis čiužinys
  • Kokosinis kietas fantastinis čiužinys
  • Čiužinys MAGIJA-30, ~22 cm

Čiužinys MAGIJA-30, ~22 cm

277,00 €
Išmatavimai
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–25 dienas
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Kietas.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
110 kg
Garantija
5 metai.
Aukštis
22 cm.

Dvipusis spyruoklinis čiužinys, h~22 cm

Skirtas žmonėms, sveriantiems iki 110 kg.

Garantija - branduoliui 5 metai, užvalkalui 2 metai.

Šis čiužinys yra iš "Miego imperijos" kolekcijos. Tai reiškia, kad čiužinio gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios visus Europos Sąjungos standartus. Čiužinys pagamintas iš patikimų, ilgaamžių, pralaidžių orui bei žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų. 

Čiužinys MAGIJA-30 - tai labai kokybiškas, kietas, palaikantis vėsą čiužinys.

Šiame čiužinyje pagrindinė atrama kūnui yra jau klasikiniu tapęs 5 zonų kišeninių nepriklausomų spyruoklių (Pocket) blokas, kuriame kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos irsvorio bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį spaudimo taškuose. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui, judesys nepersiduoda kitam. Galima rinktis šį čiužinį ir be anatominių zonų, tuomet jis bus truputį kietesnis (pastabose nurodyti 'be zonų').

Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, todėl čiužinys ypatingai tylus.

Jis ypatingas tuo, kad viršutinį ir apatinį čiužinio sluoksnį sudaro 2 cm aukščio kokoso pluoštas, kuris yra kietas, standus, užtikrina gerą oro pralaidumą, greitai šalina šilumą, lengvai išgarina čiužinyje susikaupusią drėgmę, todėl jame nesikaupia dulkių erkutės ir grybeliai. Ant kokoso pluoštų išorinės pusės tvirtinami 250 g/m2 medvilnės sluoksniai. Po kokoso pluoštu įdėtas padidinto elastingumo 2 cm aukščio 42 kg/m2 putų poliuretano sluoksnis, kuris prideda elastingumo ir truputį minkštumo.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio (audinio tankis ~250 g/m2), kurio sudėtyje yra medvilnės arba viskozės, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas su 300g/m2 antialergine putlia medžiaga. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba užvalkalas yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40C temperatūroje.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-4 cm.

Reguliariai apversdami ar apsukdami čiužinį, prailginsite jo tarnavimo laiką.