• Čiužiniai Druskininkuose

Čiužinys MAGIJA-21, ~22 cm

MAGIJA-21 - idealus pasirinkimas mėgstantiems vidutinio kietumo čiužinį.

274,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Dvipusis spyruoklinis čiužinys, h~22 cm

Skirtas žmonėms, sveriantiems iki 100 kg.

Garantija - branduoliui 5 metai, užvalkalui 2 metai.

Šis čiužinys yra iš "Miego imperijos" kolekcijos. Tai reiškia, kad čiužinio gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios visus Europos Sąjungos standartus. Čiužinys pagamintas iš patikimų, ilgaamžių, pralaidžių orui bei žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų. 

Čiužinys MAGIJA-21 - tai labai kokybiškas, elastingas, vidutinio minkštumo, gerai šilumą palaikantis čiužinys.

Šiame čiužinyje pagrindinė atrama kūnui yra jau klasikiniu tapęs 5 zonų kišeninių nepriklausomų spyruoklių (Pocket) blokas, kuriame kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos irsvorio bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį spaudimo taškuose. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui, judesys nepersiduoda kitam. Galima rinktis šį čiužinį ir be anatominių zonų, tuomet jis bus truputį kietesnis (pastabose nurodyti 'be zonų').

Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, todėl čiužinys ypatingai tylus.

Jis ypatingas tuo, kad viršutinį ir apatinį čiužinio sluoksnį sudaro 2 cm aukščio lateksas, kuris iškart tobulai prisitaiko prie jūsų kūno formos. Atvirų porų latekso struktūra ir papildomas latekso lapų profiliavimas užtikrina gerą oro pralaidumą, padeda lengvai išgarinti čiužinyje susikaupusią drėgmę, todėl jame nesikaupia dulkių erkutės ir grybeliai. Lateksas šiai dienai vis dar išlieka viena iš geriausių savo savybėmis medžiagų čiužinių gamyboje. Po lateksu įdėtas padidinto elastingumo 2 cm aukščio 42 kg/m2 putų poliuretano sluoksnis, kuris prideda elastingumo ir truputį kietumo.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio (audinio tankis ~250 g/m2), kurio sudėtyje yra medvilnės arba viskozės, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas su 300g/m2 antialergine putlia medžiaga. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba užvalkalas yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40C temperatūroje.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-4 cm.

Reguliariai apversdami ar apsukdami čiužinį, prailginsite jo tarnavimo laiką.

Charakteristikos

Aukštis
22 cm.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
100 kg
Garantija
5 metai.

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys MAGIJA-21, ~22 cm

MAGIJA-21 - idealus pasirinkimas mėgstantiems vidutinio kietumo čiužinį.

Parašykite atsiliepimą