Katalogas
Čiužinys MAGIJA-14, ~21 cm
259,00 €
Čiužiniai Tauragėje
  • Čiužiniai Tauragėje
  • Čiužinys MAGIJA-14, ~21 cm
  • Čiužinys MAGIJA-14, ~21 cm

Čiužinys MAGIJA-14, ~21 cm

259,00 €
Išmatavimai
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–25 dienas
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Minkštesnis / Vidutinis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
100 kg
Garantija
5 metai.
Aukštis
21 cm.

Dvipusis spyruoklinis čiužinys, h~21 cm

Skirtas žmonėms, sveriantiems iki 100 kg.

Garantija - branduoliui 5 metai, užvalkalui 2 metai.

Šis čiužinys yra iš "Miego imperijos" kolekcijos. Tai reiškia, kad čiužinio gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios visus Europos Sąjungos standartus. Čiužinys pagamintas iš patikimų, ilgaamžių, pralaidžių orui bei žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų.

Čiužinys MAGIJA-14 - tai labai kokybiškas, vienoje pusėje minkštas čiužinys, suteikiantis "nesvarumo būklės" pojūtį, o kitoje - vidutinio minkštumo, suteikiantis tuoj pat prisitaikančio, tvirto, stangraus paviršiaus pojūtį.

Šiame čiužinyje pagrindinė atrama kūnui yra jau klasikiniu tapęs 5 zonų kišeninių nepriklausomų spyruoklių (Pocket) blokas, kuriame kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos irsvorio bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį spaudimo taškuose. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui, judesys nepersiduoda kitam. Galima rinktis šį čiužinį ir be anatominių zonų, tuomet jis bus truputį kietesnis (pastabose nurodyti 'be zonų').

Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, todėl čiužinys ypatingai tylus.

Jis ypatingas tuo, kad vienoje čiužinio pusėje virš spyruoklių yra 4 cm aukščio viskoelastinė, puikiai praleidžianti orą, medžiaga, kuri tobulai prisitaiko prie jūsų kūno formos ir temperatūros, sumažina kūno apkrovą bei pagerina kraujo ir medžiagų apykaitą, o kitoje pusėje virš spyruoklių yra padidinto elastingumo 3 cm aukščio 42 kg/m2 putų poliuretano sluoksnis. Miegodami ant tos pusės, kurioje viršuje yra viskoelastinė medžiaga, pajusite, kaip dingsta nuovargis ir atsipalaiduoja įsitempę raumenys. Norėdami šiek tiek kietesnio pagrindo, tiesiog apverskite šį čiužinį, nes jis yra dvipusis, ir miegosite ant itin elastingo putų poliuretano paviršiaus.

Pajuskite nepakartojmą lengvumo pojūtį.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio (audinio tankis ~250 g/m2), kurio sudėtyje yra medvilnės arba viskozės, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas su 300g/m2 antialergine putlia medžiaga. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba užvalkalas yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40C temperatūroje.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tvirtą, orui pralaidų lovos pagrindą arba groteles be padėčių nustatymo. Bet laikantis čiužinio priežiūros taisyklių, šį čiužinį galima dėti ir ant plokštės.

Reguliariai apversdami ar apsukdami čiužinį, prailginsite jo tarnavimo laiką.