Katalogas
Čiužinys HILDING LAMBADA Probiotex ~24 cm
356,15 €
−15%
419,00 €
Čiužinys HILDING LAMBADA
  • Čiužinys HILDING LAMBADA
  • Čiužinys HILDING LAMBADA

Čiužinys HILDING LAMBADA Probiotex ~24 cm

Prekės kodas: CCC001267
356,15 €
−15%
419,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–35 dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
24 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg
Spyruoklės
Pocket Plus (kišeninės paaukštintos)
Zonos
7 anatominės zonos

Hilding Lambada Probiotex – tai labai modernus 7 anatominių zonų paaukštintų Pocket Plus spyruoklių čiužinys, mėgstantiems iš vienos pusės vidutinio kietumo pagrindą, o iš kitos - kiek kietesnį.

Dėl inovatyvių sprendimų čiužinys labai tvirtas, patogus, itin tinkamas aktyviems žmonėms.

Paaukštintos ~15 cm kišeninės Pocket Plus spyruoklės leidžia išgauti optimaliausią standumą, suteikia čiužiniui maksimalų elastingumą ir prisitaikymą prie Jūsų kūno formų. Tai sudaro puikią galimybę šį čiužinį rinktis poroms, tarp kurių partnerių didelis svorio skirtumas.

Čiužinio kietumui padidinti ir stuburo išlaikymui teisingoje padėtyje vieną čiužinio pusę dengia 0,7 cm kokoso sluoksnis, sutvirtintas latekso klijais, o ant jo pritvirtintas storas, labai elastingas 4 cm lateksas, sumažinantis raumenų įtampą ir suteikiantis pakankamą komfortą. Kitoje čiužinio pusėje, virš spyruoklių yra 3 cm didelio elastingumo putų poliuretanas HR.

Minkštame, maloniame liesti, trikotažiniame, su natūralaus viskozės pluoštu, antialerginiame užvalkale Probiotex su inovatyvia technologija Purotex panaudotos mikrokapsulės su probiotinėmis bakterijomis - tai leidžia sumažinti alergenų kiekį daugiau kaip 93 proc. Purotex technologija suteikia veiksmingą apsaugą nuo pelėsių, grybelių, bakterijų ir nemalonaus kvapo. Užvalkalą juosia 3D juostelė, kuri gerina oro cirkuliaciją ir užtikrina čiužinio branduolio ventiliaciją. Čiužinio kraštuose esančios rankenos leidžia patogiai paimti, pakelti ir apversti čiužinį. Užvalkalas nuvelkamas ir skalbiamas iki 40°C. Be to, užvalkalas dalinasi į 2 dalis - tai leidžia skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės.

Čiužinio aukštis ~24 cm.

Branduolys - Pocket Plus (kišeninės paaukštintos) 15 cm aukščio spyruoklės.

Zonos - 7 anatominės zonos.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui max iki 120 kg.

Garantija - 2 metai.

Spyruoklių kokybę garantuoja DIN EN ISO 9001 sertifikatas.

Užvalkalo audinys atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Čiužinys pristatomas vakuumo pakuotėje susuktas - patogu parsivežti lengvąja mašina. Čiužinys po išpakavimo pilną aukštį įgyja per 72 val., bet miegoti ant jo galima iškart.

Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Gaminamas tik standartinių išmatavimų.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–35 dienos).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt