Čiužinys DUETAS ~22 cm

DUETAS – tai lietuviškas dvipusis čiužinys su 7 anatominių zonų kišeninėmis spyruoklėmis, mėgstantiems vidutinio kietumo miego pagrindą. Čiužinys puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno formų, tolygiai paskirsto kūno svorį ir suteikia taisyklingą atramą.

199,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Užvalkalas
Kiekis

DUETAS – tai lietuviškas dvipusis čiužinys su 7 anatominių zonų kišeninėmis spyruoklėmis, mėgstantiems vidutinio kietumo miego pagrindą. Čiužinys puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno formų, tolygiai paskirsto kūno svorį ir suteikia taisyklingą atramą.

Čiužinio savybės:

 • Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį.
 • Specialiai pagal brėžinį išpjaustytų, skirtingų tankių padidinto elastingumo putų poliuretano HR derinys.
 • Universalus, dvipusis.
 • Užvalkalas nusegamas užtrauktuku.
 • Galimybė rinktis kietesnį ar minkštesnį miego pagrindą.

Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Pocket) spyruoklių. Tokioje sistemoje kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, jų yra 250 vnt./m2, todėl kiekvienos spyruoklės individualaus reagavimo metu puikiai sugeriami miegančiojo judesiai. Ypatingam komfortui pasiekti viena čiužinio pusė dengta specialiai sukurtu dvisluoksniu, išpjaustytu, skirtingo tankio, itin elastingu putų poliuretano HR deriniu. Šiam čiužinio sluoksniui sukūrėme ypatingą kombinaciją, kuri susideda iš dviejų, specialiai pagal brėžinį išpjaustytų, skirtingų tankių šaltų putų poliuretano. Toks skirtingų putų poliuretano tankių derinimas kartu sukuria ypač elastingą ir kartu tvirtą, patogią atramą miegančiojo kūnui. Septynių zonų pjaustymas suteikia ypatingą prisitaikymą prie miegančiojo kūno, taip pat padidina oro pralaidumą, kas yra labai svarbus faktorius.

Kita čiužinio pusė dengta 3 cm padidinto elastingumo, HR putų poliuretano sluoksniu. Padidinto elastingumo putų poliuretanas pagamintas iš atvirų porų ląstelių struktūros, kuri garantuoja didesnį drėgmės garinimą ir palaiko stabilią oro cirkuliaciją miego metu. Šio čiužinio pagrindą prilaikantys šonai iš visų pusių turi daugybę specialiai išformuotų vėdinimo angelių. Tokia čiužinio sudėtis daro čiužinį praktišką naudoti. Tai dvipusis, itin elastingas čiužinys su galimybe rinktis kietesnį arba minkštesnį pagrindą miegui.

Visose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m2. Užvalkalas nusegamas užtrauktuku ir skalbiamas 40 ºC temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie – 22 cm.

Čiužinio branduolį sudaro:

 • Padidinto elastingumo 7 zonų putų poliuretanas HR – 5 cm.
 • Inovatyviai zonuotos detalės HR (tankis T-35 kg/m3 ir T-44 kg/m3).
 • Neaustinė kamšytinė medžiaga.
 • 7 zonų kišeninių (Pocket) spyruoklių blokas – 250 vnt./m2.
 • Spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius.                               
 • Neaustinė kamšytinė medžiaga.

Čiužinys – dvipusis su galimybe rinktis kietesnę arba minkštesnę puses.

Garantija – 3 metai.

Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 110kg

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–4 cm. Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Aura
Auraplus

Charakteristikos

Aukštis
22 cm.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Zonos
7 anatominės zonos.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
110 kg
Garantija
3 metai.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys LOTA ~21 cm

Parašykite atsiliepimą