Katalogas
Dvigulis čiužinys GLAMOUR JAI ir JAM (kietumas H1+H2) ~26 cm
2 124,15 €
−15%
2 499,00 €
GLAMOUR dvigulis čiužinys - miegoimperija.lt
  • GLAMOUR dvigulis čiužinys - miegoimperija.lt
  • Dviguliai Metzeler čiužiniai - miegoimperija.lt
  • Vokiški čiužiniai dviguliai - miegoimperija.lt
  • Dvigulis čiužinys GLAMOUR JAI ir JAM (kietumas H1+H2) ~26 cm

Dvigulis čiužinys GLAMOUR JAI ir JAM (kietumas H1+H2) ~26 cm

Prekės kodas: CCP000776
2 124,15 €
−15%
2 499,00 €
Išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 60-100 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
26 cm
Garantija
10 metų dalinė garantija branduoliui, 2 metai užvalkalui.
Kietumas
Minkštas / Labai minkštas.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
90 kg
Spyruoklės
Putų poliuretano spyruoklės (nemetalinės)
Zonos
7 anatominės zonos.

Aukščiausios kokybės, ypač komfortiškas vokiškas Metzeler ženklo dvigulis čiužinys GLAMOUR JAI ir JAM yra su dviem skirtingo kietumo branduoliais (H1+H2). Jis labai patogus, kada vienas šeimos narys mėgsta miegoti kiečiau, o kitas - minkščiau.

Tinkamas sprendimas išrankiausiems, vertinantiems tik maksimalų komfortą, itin aukštą kokybę, patikimumą ir ilgą tarnavimo laiką.

Šis čiužinys sprendžia labai dažną dviejų, kartu miegančių žmonių problemą, kai nesutariama dėl pagrindo miegui kietumo ar patogumo pojūčio. Pora gali pasirinkti skirtingo kietumo pagrindą miegui. Tada vienam gulinčiajam branduolys bus kietesnis, kitam – minkštesnis.

Nors skirtingo kietumo, tačiau du vienodo aukščio branduolius jungia vientisas bendras užvalkalas. Tai leidžia patogiai jaustis nevienodas kūno proporcijas turinčioms arba skirtingo kietumo pagrindo miegui norinčioms poroms.

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 26 cm.

Kietumas: vienas branduolys labai minkštas (H1), kitas - minkštas (H2). Kitas šio čiužinio su dviem skirtingo kietumo branduoliais versijas: H2+H3 (minkštas/vidutinio kietumo rasite čia), H3+H4 (vidutinio kietumo/kietas rasite čia) ir H4+H5 (kietas/dar kietesnis (extra firm) rasite čia).

Čiužinys dvipusis. Abiejų pusių minkštumas yra vienodas.

7 anatominių zonų.

Labai minkštas branduolys skirtas žmonėms iki 80 kg, minkštas branduolys - žmonėms iki 90 kg.

Čiužinį sudaro:

  • 2 cm aukščio ypatingai minkštas ir komfortiškas, idealiai prisitaikantis Hypersoft putų poliuretanas (integruotas į užvalkalą).
  • ~7 cm aukščio profiliuotas didelio elastingumo Rubex® Nawaro TrioCell putų poliuretanas (komforto sluoksnis).
  • Oro kanalus sudarančios ~8 cm aukščio vertikalios minkštos putų poliuretano spyruoklės (atraminis sluoksnis).
  • ~7 cm aukščio profiliuotas didelio elastingumo Rubex® Nawaro TrioCell putų poliuretanas (komforto sluoksnis).
  • 2 cm aukščio ypatingai minkštas ir komfortiškas, idealiai prisitaikantis Hypersoft putų poliuretanas (integruotas į užvalkalą).

Branduoliai yra vienodo pločio, atskiri (nesuklijuoti), apjungti vientisu užvalkalu.

Abiejų branduolių viduryje yra oro kanalų sistema, pasižyminti itin geromis oro laidumo ir ventiliacinėmis savybėmis. Putų poliuretano spyruoklės yra ergonomiškai prisitaikanti atrama - idealiai atkartoja kūno kontūrus. Sirtingų kietumų spyruoklės ir specialiai profiliuoti komforto sluosniai suformuoja 7 anatomines zonas, kurios užtikrina tinkamą stuburo padėtį, tolygiau paskirsto kūno slėgį, gerina oro cirkuliaciją ir kraujotaką - geriau priteka kraujas į minkštuosius audinius, miegantysis mažiau prakaituoja. Gaminant čiužinį, naudojamos išmaniosios pjovimo technikos ir technologijos. Paminkštinta pečių komforto zona.

Išoriniai sluoksniai yra iš aukštos kokybės didelio elastingumo Rubex® Nawaro TrioCell putų poliuretano, kuris puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno, yra elastingas, mažai deformuojasi ir išsiskiria ilgaamžiškumu, pasižymi geru oro laidumu ir drėgmės išgarinimu, neleidžia kauptis dulkių erkutėms. Rubex® Nawaro TrioCell struktūrą sudaro didelės, vidutinio dydžio ir mažos poros (po 33%).  Didelės poros tolygiai sumažina slėgį, vidutinės poros paskirsto slėgį, o mažos poros švelniai prilaiko, užtikrindamos optimalų grimzdimą ir sukurdamos nepakartojamą gulėjimo jausmą. Rubex® Nawaro putų poliuretanas gaminamas naudojant šias atsinaujinančios žaliavas: saulėgrąžų aliejų ir vandenį.

Profiliuotas čiužinio paviršius ženkliai gerina oro cirkuliaciją ir kraujotaką miegant. Kartu su spyruoklėse esančia oro kanalų sistema optimaliai subalansuoja oro cirkuliaciją.

Sutvirtinti branduolių kraštai – patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.

Užvalkalas su Tencel® pluoštu turi išskirtinių privalumų: švelnus kaip šilkas, vėsinantis kaip linas, šildantis kaip vilna, drėgmę sutraukiantis kaip medvilnė. Šviesus, modernus, patogus, elastingas, antialerginis užvalkalas 902 RTONHS yra pasiūtas iš daugiasluoksnio membraninio audinio. Užvalkalas su 20 mm Hypersoft putų poliuretanu, kuris čiužinio paviršiui suteikia išskirtinį švelnaus prigludimo pojūtį, tiksliai atkartoja spaudimą, yra tamprus ir neplyštantis. Užvalkalas skalbiamas iki 60°C. Audinio sudėtis: 66% poliesterio pluoštas, 34% tencelis (Tencel).

Užvalkalas lengvai nusiima atsegus užtrauktuką, kuris juosia visus 4 čiužinio šonus. Užtrauktukas dalina užvalkalą į dvi atskiras dalis.

Čiužinys atitinka saugaus ir draugiško aplinkai gaminio standartą (Oeko – Tex 100, 1 kategoriją).

Metzeler AirLine miego sistemą, sudarytą iš čiužinio, lovos grotelių ir pagalvės, testavo ir rekomenduoja "Aktion Gesunder Rücken e.V." (AGR) organizacija Vokietijoje, kovojanti prieš nugaros skausmus.

Garantija: 2 metai užvalkalui, 10 metų dalinė garantija branduoliui (lova yra vienas iš intensyviausiai naudojamų baldų, todėl natūralu, kad kiekvienas čiužinys einant metams praranda dalį savo vertės. Garantinio aptarnavimo atveju, šis vertės sumažėjimas pritaikomas kas metai po 10%, skaičiuojant nuo prekės įsigijimo datos ir pirkinio vertės).

Pakuotė: Branduoliai pristatomi ištiesti, supakuoti plėvelėje. Užvalkalas ir abu branduoliai gali būti supakuoti kartu arba atskirai, priklausomai nuo transporto.

Gamintojas: Metzeler Schaum GmbH (Vokietija).

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Ilgiausias galimas čiužinys - 220 cm, mažiausias plotis - 160 cm. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Čiužinį dėti tik ant medinių ar klijuotos faneros grotelių, kuriose tarpelis tarp lentelių turi būti iki 3 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Atvežimo terminas: 60–100 dienų. Užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)